Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok ötleteket? Unatkozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok ötleteket? Unatkozásra vagyok ítélve ma este/éjszaka.

Figyelt kérdés
Fősulis vagyok (elsős), itt vagyok a koliban. Rajtam kívül nem sokan jöttek be már most. Nincs itt egy ismerősöm sem. Délután óta megöl az unalom. Már takarítottam, zenét hallgattam, mindent csináltam, de társaságra lenne szükségem. Kiültem, hátha oda jön hozzám valaki, de semmi...Alig vannak. És annyira mehetném van!!!!!! Sétálni, beszélgetni...de nincs senki!! Ötletek? (Humor Heroldok kíméljenek)
2010. szept. 4. 20:13
1 2
 11/16 anonim válasza:
szerintem regisztrálj facebookra.
2010. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nézz filmet. :D
2010. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

én is egyedül vagyok elsősként koliban:D hétfő óta -.-

Remélem holnap jönnek már a szobatársak:D

2010. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
melyik városban vagy?
2010. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is hasonló gondokkal küzdök, de most vettem egy 3 literes, papírdobozos bort. Az íze nem hasonlít úgy igazán semmire sem, de jó társaság az estére.


Kövesd a példámat és holnap sokáig tudsz aludniXD

2010. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyobb egyetemi városban vagy (Szedeg, Debrecen, Pécs, stb) akkor ne ülj otthon, menj el vmi kocsmába v szórakozóhelyre, ahol a többiek is szoktak lenni, tuti belebotlasz valami régi ismerősbe! Volr suliból, nyaralásról, akármi! Kisebb helyeken... háát, nem egyszerű, de csinálj FB kvízeket, meg olvass könyvet, rögtönözz egy karaokepartit, és legyél bátor és menj a többiekhez! Nem harapnak, úgyis össze fogtok barátkozni. :D
2010. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!