Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy a pasi úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy a pasi úgy tűnt mint aki felnőtt, aztán kiderült hogy tök gyerekes?

Figyelt kérdés
30+
2021. nov. 20. 14:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Nem léhűtőről beszélek, tehát van munkájá amit felelősségteljesen csinál de valahogy mégis többet néztél ki belőle és van olyan "jaj kisfiú vagyok még" stílusa amit csak családon belül mutat meg.

Érdemes otthagyni?

2021. nov. 20. 14:28
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Csak ilyenekkel volt dolgom az utóbbi időben....
2021. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Volt, sajnos csak az esküvőnk után derült ki, addig tökéletesen játszotta a férfit. Azóta meg mintha a gyerekem lenne.
2021. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Én inkább a 40+ korosztályban tapasztaltam, hogy azt hittem már tudja mit tesz, de persze nem.

Nincs olyan, hogy korosztályos bölcsesség, az ember idősebben agy bármikor képes elkövetni hibákat, butaságokat.

2021. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Ó, nem is egyszer
2021. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos sok ilyen pasi van, manapság nehezen nőnek fel a fiúk. Itt gyakorin is elég rendesen képviselik magukat, mikor odaírják a mondandójuk végére a korukat, mindig megdöbbenek, hogy ezt nem egy kiskamasz gyerek írta ki, hanem egy harminc pluszos csávó...
2021. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nyilván van ilyen sok de akkor zárjam le még most az elején?
2021. nov. 20. 15:04
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
jézusom, azért mert valaki nem vér komoly akkor ott kell hagyni... remélem kamú ez a kérdés és megint valami inceleket üldöző beteg férfi írta ki ezt a szennyet ..
2021. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#8 "inceleket üldöző beteg férfi" xDDDD Bakker sírok. Az milyen? Létezik olyan, vagy csak a te álmaidban?
2021. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ajjaj... hát még nőben milyen gyakori...
2021. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!