Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt barátnőmről kiderült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőmről kiderült hogy felnőtt szolgáltatásokat végez, érdemes lenne hozzá vendégként elmenni, ha a kapcsolatunknak pont az anyagi létbizonytalanság vetett végett?

Figyelt kérdés

Sok veszekedés volt ez miatt, de mindig kerestük a kiutat hogy tudnánk több pénzt keresni, jobban élni.

Aztán ebből szakítás lett a sok veszekedés után, de külön külön megtaláltuk a módját, én külföldön nagyon jól fizető munkát találtam, ő meg itthon belevágott a felnőtt szolgáltatások világába.

Mikor hazajöttem és nézegettem ezeket a felnőtt társkeresőket, nagyon meglepett mikor megláttam.

Azóta is gondolkodok hogy elmenjek-e hozzá

Elvileg köteles fogadni minden érdeklődőt.

Biztos nézne egyet, de úgy vagyok vele, ez szerintem elégtétel lenne a kapcsolat végére.

Ti felkeresnétek a volt barátnőtöket, ha meglátnátok ilyen ismerkedős oldalon :) ?



#fordulavilág
2017. máj. 20. 22:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Már miért lenne köteles minden "érdeklődőt" fogadni?!
2017. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Inkább lett qrva, mint veled maradjon?
2017. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem köteles fogadni és sok hirdető ki is írja, hogy drogos, alkoholos, igénytelen embert nem fogad, de láttam olyat is aki ki írta, hogy szimpátia alapján fogad, ha az illető az ajtóban nem tetszik a csajnak akkor elküldheti és meg is teszi. Az exed se köteles fogadni téged, de szerintem nem is fog főleg pénzért....Én a helydben nem mennék el így hozzá, hogy " héjj exem itt egy 20-as de cummants le" :)
2017. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Mikor vége lett az egész kapcsolatnak, akkor még normális munkahelyen dolgozott, de azzal alig keresett pénzt.

Aztán nem tudom mi lett vele, mert külföldre mentem.

De mikor nemrég hazajöttem látogatóba, akkor láttam ezt az egyik oldalon.

nyilván a normális munka nem jött be neki.

De a kérdés, hogy ezek után érdemes lenne-e meglátogatnom, és esetleg elmondani neki,hogy most már sokkal jobban élek, mint régen?

2017. máj. 20. 22:37
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mennék el hozzá!
2017. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
21%
Linkeld be!
2017. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem menj, egy próbát megér.
2017. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

A kérdés az, hogy újra akarod vele kezdeni vagy egyértelműen a pofájába akarod tolni, hogy mit "veszített"?


Lehet, hogy az exed egy k te viszont kistílű vagy, hogy zavarba akarod szàndékosan hozni a munkájával. Semmi közötök sincs egymàshoz. Szerintem csak nem tudod megemészteni, hogy otthagyott most meg kàrörvendő módjára akarod leiskolàzni. Nyugi nem fogja bánni, hogy nem ment utánad, erre ez a lépés ráébresztené.

2017. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
25%
Én elmennék.
2017. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
19%

Menj el kérdezd meg!

5000 ért mit vàllalsz?

Bàrmit!

Akkor gyere betonozni :D

2017. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!