Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes megismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megismerkedni egy telepi gengszterrel?

Figyelt kérdés

Tudom hogy alapból rosszarcú emberek ezek, de velem mindig kedves.Pultos vagyok az egyik helyen, ő a főnököm.névnapon, szülinapon felköszönt, néha hoz apró ajándékokat is.

Van több kocsmája is, de azt mondta nem szédíti a lányokat sehol sem, hűséges típus.

Szegény gyerek volt, aztán valahogy összejött neki az élet.

Kinézetre ez a szűk mackónadrágos, tornacipő,felül vastag bundaszerű kabát.Tányéros svájci sapka, és napszemüveg.

Már 30 elmúlt, én 26 vagyok.

Érdemes emberileg egy ilyen embert közelebbről is megismerni?


2021. nov. 20. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Komoly igényeid vannak, tányér sapi 😅😄😄😄😁😁
2021. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A telepi Rómeó és Júlia 🤣
2021. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"de azt mondta nem szédíti a lányokat sehol sem, hűséges típus."


Hát igen, az emberek bizony nem tudnak hazudni. Főleg a "gengszterek" 😂 Azért a szó jelentésének majd nézz utána. Ő max a helyi keménylegény.

2021. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Ne hagyd ki! Ez egy főnyeremény.
2021. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Rosszarcú emberek :D Ezek majmok, én tudtam olyanról akit kint várt egy 28 éves se múlt csaj, 2 gyerekkel, és úgy éltek túl hogy ismerősök pénzelték őket, mondván a csávó ha kijön majd megadja, jó pár éve kijött és nagyon nem úgy néz ki mint aki reggel 6-ra járna dolgozni :) Neki a munka annyi hogy a kezébe van a telefon, meg jönnek mennek a nagy autók, valóban rosszarcúakkal.


Megijednél Te ezektől, már ha egyáltalán rendesen oda teszi magát, fegyver, drog, seftelés.


Le sem mernél vele feküdni úgy isten igazából, mert lehet a terrorelhárítás szedne le téged róla :D és ott nincs duma hogy várj még a bugyim felhúznám.

2021. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki kocsmát üzemeltet az már kapásbol nem gengszter.

Amugy egy faék pultosbol az ilyenek nem néznek ki sokat.

Meg meghúz ha ráviszi vmi, de valszeg vannak erre "bejáratottjai".

2021. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
*max meghúz
2021. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"telepi gengszter"


Bexarok...manapság így hívják a suttyó seftelőket?

2021. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
oszt mitől gengszter ? Attól, hogy futatott pár évig lányokat, azt vett egy kocsmát ? Biztos jó arc lehet, ha ezekre buksz akkor már egy jó képűt keres aki lehet ad neked jobb melót több pénzért.. minek pazarolnád egy lerúgott valakire az idődet..
2021. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szívesen megismerkednék, egy igazi gengszter vagyok, ha nem hiszed, nézd meg, küldök magamról képet:


[link]



Üdv: Egy Gengszter, a nyóckerből

2021. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!