Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti néztek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti néztek olyan filmet a párotokkal, amit nagyon nem szerettek?

Figyelt kérdés

Én szeretek filmeket/sorozatokat/videókat nézni. Van, hogy mindkettőnket érdekel egy film és könnyen megegyezünk. Viszont van, hogy a párom olyannal áll elő, hogy menjünk akciófilmre, szuperhősös filmre, videójátékfeldolgozásra, ami nemhogy kicsit kellemetlen, de nagon is számomra pl. a star warst egyáltalán nem értettem és belealudtam a moziban stb.

Időpocsékolásnak tartom, és nem ad hozzá semmit.

Ő meg a romkomokat nem szereti értelemszerűen.

Ti hogy egyeztek meg? Persze lehetne azt csinálni, hogy egyszer én választok egyszer ő, de az mindkét ember szenvedése lenne csak.

Eddig ott tartunk, hogy ő néha megnéz velem romkomot, főleg ünnepekkor, ill. megegyezünk olyanokban, amit mindketten akarunk, az ő filmjét meg vagy megnézi egyedül vagy együtt. De nekem az iszonyú szenvedés.



2021. nov. 22. 07:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ami mindkettőnket érdekel, azt megnézzük együtt, ami csak az egyikünket, az megnézi egyedül. Nem kötelező mindent együtt csinálni.
2021. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. nov. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Nem nagyon van értelme az olyan közös szórakozásnak, ami az egyik félnek csak kínszenvedés, nyilván nem is várom el.
2021. nov. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Odabújok hozzá mobilozni, néha fel-felnézek néha a filmre, de szoktam mondani, hogy ez engem annyira nem köt le, csak ott vagyok mellette
2021. nov. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szivatjuk egymást ilyenekkel. Én pl. imádom az elborult, elmebeteg humorú Adult Swimes sorozatokat, menyasszonyom meg iszonyodik ezektől. Külön megnézem, aztán közösen nézünk valamit, ami mindkettőnk számára érdekes.


Gyanítom, hogy ti sem vagytok összenőve, kérdező.

2021. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 harebell ***** válasza:
100%
Mindketten szoktunk néha egyedül filmezni otthon, ha az adott film a másikat nagyon nem érdekli. Ha moziban szeretnénk megnézni ilyet, akkor ő általában a baráti társaságából kerít valakit, én szintén vagy pedig elmegyek egyedül. Mivel ő nem szeret egyedül moziba járni, ha éppen senki ismerős nem ér rá, akkor azért elkísérem szívesen. Amúgy kifejezetten szeretjük közös programként is a filmezést/mozizást, szerencsére sok közös pont is van a filmes ízlésünkben, így ami a másiknak nem a világa, azt nem erőltetjük.
2021. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Szerintem nem javít a kapcsolaton, ha olyasmire kényszeríted a másikat, amit ő nem szeret. Menjetek barátokkal, családtagokkal moziba, vagy egyedül. Nem kell mindent együtt, összenőve csinálni. Nem lesz attól rosszabb a kapcsolat, ha csak olyan filmeket néztek együtt, ami mindkettőtöknek érdekes.

2021. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi az a "romkom?"?

Eleve olyat nézünk meg, ami érdekel mindkettőnket.

2021. nov. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

🤦🏻‍♀️


nem fogom sem tole elvarni, hogy olyat nezzen, ami nem erdekli, sem o nem varja ezt tolem. nem vagyunk osszekotve, kulon-kulon is meg lehet nezni az ilyesmi filmeket. vagy o elmegy a haverjaival az akciofilmre, en meg a baratoimmel a romkomra es kesz.

mondjuk nekunk nagyjabol egyezik a filmes izlesunk, az ilyen nyalas csajos filmektol en is rosszul vagyok, o meg nem nez agyatlan lovoldozos akciokat.

2021. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8-ast tájékoztatom: romantikus komédia.
2021. nov. 22. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!