Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem én magam szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem én magam szerelmi kaocsolatokban "ingyen" kihasználva?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor problémám az, a szerelmi kapcsolatokban, hogy a másik nem társ, pl nem segít, nem támasz, vagy nem lehet vele fejlődni pl összeköltözés, házasság, es csak arrol szol az egész valahogy nagyvonalakban, hogy van szerelem, programok, a családok ismerik egymást, együtt főzünk vagy filmezünk, együtt vagyunk es van szex.


Nekem mindez valahogy csupán egy szexkapcsolatot jelent valahol, pár "pofavizittel" fűszerezve a családok, barátok előtt es úgy, hogy szerelem van mindez mellett. Azaz hiányzunk egymásnak meg stb mégis borzalom nehezen viselem az olyanokat, hogy pl jön hozzám, van szex, reggel elmegy (melozni)vagy forditva én vagyok nála.


Érdekkapcsolatom is volt,(lehetne), ahol kizarólag szexre kellettem(kellenék), es érdekes módon az a srác pedig segitett támogatott, figyelt az igényeimre, figyelmes, tett értem, úgy, hogy mégcsak NEM is szeret, nem akar elvenni, meg semmi.

Mégsem éreztem magam kihasználva.


Szerelmi kapcsolatban meg teljesen olyan érzésem van, mintha kihasználnák a szerelmem, önzetlenségem, odaadásomat.



Most új szerelmi kapcsolatom van.

A srácnak ezt még csak mondani sem merem, nehogy azt higyje, hogy saját magamat lenézem a kapcsolatban mintha csak használna, miközben szeret. Nem is értené szerintem, miről beszélek.



Hogy tegyem én ezt magamban helyre?


Volt a neten egy olyan poszt is, amiben az volt, képi illusztrációval, hogy szerelmi kapcsolatban az asszony mos főz takarít, érdekkapcsolatban pedig manikűr pedikűr fodrász.



Miért érzem azt folyton, hogy az érzelmeim ki vannak használva "ingyen szexre" úgy, hogy közben szeret a másik? Vagy ha továbbmegyek, lehet házasságbam is ezt érezném hogy nevelhetem a gyerekeit, ingyen szitterként.

És miert érzem azt, érdekkapcsolatban van inkább korrektség, figyelem odaadás a fèrfi részéről? Aki korrektül kompenzálja azt, ha neki adom magam?



2021. nov. 22. 14:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Hát, szerintem amennyiben te sokat teszel bele a kapcsolatba, és nem kapsz vissza semmit, akkor az érzelmektől függetlenül igenis ki vagy használva. Az akkor aggodalomra, és a kérdés újragondolására bőven ad okot.


Amennyiben azért teszel te sokat bele, mert szereted, és szexelsz vele, akkor viszont meg az értékrenddel van a baj, mert az nem szolgáltatás, vagy jutalom, hanem természetes. Azt kell vizsgálni, hogy minden egyébben meg van az egyensúly, vagy sem.

2021. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Szerintem egyaltalan nem termeszetes az, hogy jon hozzam szex es megy dolgozni es vannak pillanatok amikor ingyen pr.stinak erzem magam. Egy szerelmi kapcsolatban. En olykor igenis szolgáltatásnak érzem mert neki jár, mert szeret alapon.


Nem érzem természetesnek azt hogy egy nő köteles lenne szexelni csak mert vele járnak.


En alaovetoen nyitott vagyok tervező motiválio, haladni fejlodni akarok az életben, célokat elérni.

De a másik rendszerunt elvan az állovízben szerelmesen. Nem is értik én miert sürgetnék összeköltözést mondjuk (habár ezt magam sem értem magamban..minek akarjak én bárkivel is gyereket meg házasságot, miert celom ez egyáltalán?)

2021. nov. 22. 14:20
 3/32 A kérdező kommentje:

Illetve azert lenne a szex természetes egy kapcsolatban mert a férfi "kegyeskedik" vele járni és szereti?

En mindenképpen annak élem meg hogy "neki adom magam".

2021. nov. 22. 14:21
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Mindezt értem, hogyha annyi a kapcsolat, hogy 2 órára felugrik, szex, és irány tovább, az kihasználás. Ebben igazad van.


De azért a kérdés csak felmerül, hogy amúgy neked ez nem jó? Nem kapsz semmit belőle? Nem élvezed?

Mert ha igen, akkor egyensúlyban van a dolod. Ne csináljunk már úgy, mintha a szexnek csak egy nyertese lenne mindig :D

2021. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
63%
Úristen, már a kérdésből tudtam hogy az ingyenprostis troll tért vissza, de a #2 után tuti 🤦
2021. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%
A 2 pasis nő újabb agyszüleményét olvashatjuk.
2021. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

4# ilyen, hogy jön megy, csak megesik. Megesnek ilyen olyan amolyan pillanatok a kapcsolatban.


És nem, nekem nem jó. Nekem nagyon kevés valahogy egy férfiből csak annyi, hogy szeret. Ennyi erővel engem egy kutya macska is szeret.

Örülök neki, meg minden, de valahogy ettől még bennem van ez az érzés, mintha kihasználnának.


(Az meg csak mellékes, hogy az érdekkapcsolatos srác bőven jobb a szexben. Csak mert nem vagyok szexorientált ezért érzelmi alapú kapcsolatokat igyekszem választani, de ezzel szinte ott vagyok, hogy jóformán rosszabb nekem, mint egy érdekkapcsolat)


5# nem tudom melyik troll

2021. nov. 22. 14:36
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
7 te, az ingyenprostis. Pár hónapja naponta írtad a szextörténeteidet részletesen, mindennap, hogy miket csinálnak veled amitől ingyenprostinak érzed magad. Bár kizárt hogy nő vagy, ezek egy pasi ócska fantáziai. Meg a mostanában írt csikizős-csipkedős-kékzöld foltos sztorijaid.
2021. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem kommunikáltok érdemben!

Jó lenne tudni hány éves vagy, milyen hosszú kapcsolataid voltak, hol tartotok tanulás/munka/ önállóság terén. Lehet, hogy valóban sürgeted a továbblépést, és még nem aktuális.

Az, hogy ha az új kapcsolatodban, ahol szeretnek néma vagy hiba! Nem arról kell beszélni, hogy mi volt régen, hanem arról hogyan képzeled a jövőt. Mik a terveitek, hogy akartok -e házasodni, gyereket, lakásban, vagy családi házban gondolkodtok, városban, vagy falun, itthon vagy külföldön. Ha összecsengenek a tervek, akkor mindezt hány éves viszonylatban. Mindezt még egy kapcsolat elején tét nélkül, csak azért, hogy tudd, miben gondolkozz.

2021. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Már az új pasiddal is baj van?

Azt már mindenki tudja mi a gond a régivel, de már az új sem nyújt eleget? Még alig ismered! Te csak akkor éreznéd magad érzelmi biztonságban, ha összeköltözne veled? Igen, fontos az adok-kapok egyensúly, de az új pasid alig 1-2 hete van meg, és máris gondod van vele!

Veled van a gond, hogy saját magaddal nem vagy jóban, folyton a másikban akarod megtalálni az érzelmi biztonságodat! Mindig attól rettegsz, nehogy egyedül maradj, nehogy elhagyjanak, mert nem tudsz mit kezdeni magaddal egyedül!

Szerinted a pasik ezt nem érzik? Így csak tényleg szexre fognak használni. Folyton rettegsz, hogy nem kapsz "számodra jó szeretetet"!

Ha összeköltöznétek megnyugodnál?

Szerintem neked a gyerekkorodban történt valami (szülők válása esetleg), amiért ennyire kapaszkodsz érzelmileg a pasikba!

A régi pasival is gondod volt, de már az új sem jó!

Az érzelmi biztonságot csak saját magadban találhatod meg, a férfi ehhez kellene, hogy hozzáadja azt a pluszt, ami téged, és őt is emel érzelmileg!

2021. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!