Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinek leginkább azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek leginkább azért kell barátnő, hogy legyen egy állandó, ingyen, biztos szexpartnere?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 06:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%

Ha te azt hiszed, hogy egy barátnő olcsóbb, mint egy prosti, akkor nagyon tévedsz:D

Így is úgyis fizetsz, csak mások a keretek:D


30/N

2019. júl. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
pontosan
2019. júl. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

#1


Ez akkor azt jelenti amit mondtál ha jól értem, hogy mindenképpen fizetsz, ha barátnőd van, ha prostihoz mész akkor is.


Te akkor most tulajdonképpen azt mondod, hogy a férfiaknak pénzért van barátnőjük.


Jól értem?


Nem akarom elhinni, hogy így ledegradálod a nőket, hogy ők a pénzért vannak a férfiakkal.


Képzeld az én barátnőm többet keres mint én, neki van saját lakása, nekem nincs. Mégis együtt vagyunk már 8 éve.


Miért is fizettem én neki?

2019. júl. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Az 1-es lehet nem is nő, csak annak adja ki magát.

Amennyiben mégis, akkor neki lehet fizetni kell minden egyes aktusért, ha van párja.Magából indul ki.


Kérdező, vannak férfiak, akiknek a felsoroltak miatt van szüksége barátnőre, de ezt nem lehet általánosan ráhúzni minden férfire.

2019. júl. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

1-es vagyok.Kicsit félremagyaráztàtok, amit írtam.

Semmi olyan nem hangzott el, amit írtatok.

Pusztán arra céloztam, hogy a barátnővel is kell foglalkozni, virágot venni neki, elvinni olykor vacsizni, de azt nem mondtam, hogy el kell tartani, és minden aktus pénzbe kerül.

Magyarul:erőfeszítések nélkül nem lehet egy nőt sem megszerezni, sem megtartani.

2019. júl. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Legtöbbjük igen ezért akar.
2019. júl. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Van akinek igen, van akinek nem.

Mint a nőknél. Valaki szeretetre, társra vágyik. Olyan is akad aki csak a testi vágyait akarja kielégíteni.

2019. júl. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Van akinek azért kell. 26 éves koromig nekem is csak azért voltak, kell, legyen kéznél valaki.
2019. júl. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%
A barátnő se szexel ingyen,meg kel azt fizetni.
2019. júl. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos a mai világban azt kell mondjam, hogy nagyon sok férfinek IGEN. Szomorú ez.
2019. júl. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!