Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ferfi vonzonak tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi vonzonak tart egy not, akkor mar mindig vonzonak fogja tartani?

Figyelt kérdés
Plusz 4-5 kiloval is ?
2021. nov. 22. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. De ha szeret is akkor szeretni fog plusz 4-5 kilóval is. De azt ne várd, hogy vonzónak találjon minden körülmények között.
2021. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Az attól függ, hogy az a 4-5 kg plusz súly mekkora elváltozást okoz majd.
2021. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
4-5 kiló az semmi, majdnem biztos, hogy igen.
2021. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Nem is kulsőtől függ hanem masik nőtől.
2021. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Nőként viccesnek találom ezt a kérdést.


Te még mindig vonzónak találod azokat a pasikat, akikért mondjuk kamaszként voltál odáig, vagy például az exeidet?

Mert én baromira nem. Lehet régen halálosan szerelmes voltam beléjük, de azóta már én is változtam, ők is változtak, egyáltalán nem tart örökké a vonzalom.

Gondolom ha nálam így működik, akkor a pasiknál is.

2021. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Nekem volt egy kamaszkori nagy szerelmem, tényleg bármit megadtam volna érte, gyönyörű volt, természetes szépség, aki után minden fiú megfordult. De aztán a fejébe is szállt a szépsége, elkezdte festeni meg rövidre nyírni a haját, meg elkezdett affektálva beszélni, modoros lett. Ma már akkor se kéne, ha ő adná oda magát. Akkor volt vonzó, amikor még természetes volt.
2021. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

akik jól néznek ki 10 -15 év után is azok nyilván kellenek..

Ha valaki neked tetszett tiniként, és még mindig vonzó akkor az is marad..

2021. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

4-5 kilo az nem sok, a vonzalom nem ezen fog mulni.

viszont a vonzalom siman elmulhat ugy is, hogy az adott illeto semmit nem valtozik. en pl. az elso nagy szerelmemhez, az elso rendes pasimhoz mar egyaltalan nem vonzodom, sot. pedig kulsoleg nem nagyon valtozott, nagyon szemet modon se viselkedett velem, egyszeruen kihult a kacsolatunk, kiszerettem belole, nem vonz tobbe. menekulnel, ha pl. meg akarna csokolno, hozzam akarna erni, pedig kulsore ugyanugy nez ki, mint amikor napokig le se lehetett minket szedni egymasrol.

2021. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Volt egy tanárnőm, aki, amikor tanított, nagyon szép volt. Nemrég láttam a Fb.-ját, és hát, ha nem hasonlítana egy régi, híres színésznőre, akkor nagyon azt mondanám, hogy randa lett öregségére.

2021. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amíg 4-5 kg max, és nem 15-20 addig igen😅
2021. nov. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!