Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik, pedig már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik, pedig már féléve nem beszélünk. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátom, akivel közel tíz évig tényleg csak barátok voltunk, majd hirtelen több lett belőle ennyi év barátság után, és ez tartott egy kis ideig, majd úgy döntött, hogy megszakít velem mindent kapcsolatot. Nem indokolta meg miért, szimplán kizàrt az életéből, letiltott mindenhol, és egy barátján keresztül közölte velem, hogy ne keressem többet. Egyszer összevesztünk egy piti dolgon, majd hanyagolni kezdett, ezek után pedig nem sokra kizàrt az életéből. Azóta eltelt félév. Próbáltam mással, de nem működik semmi. Vele egyszerűen minden tökéletesnek tűnt, olyat éreztem vele, mint még soha senkivel. Mikor mellette voltam, minden mesebelinek tűnt, de soha nem beszéltem neki az érzéseimről, mert gyáva voltam, és igen, tudom hogy ez nagyon gyerekes, és szánalmas.

Mit tudok tenni? Nagyon hiányzik. Közel tíz év alatt tényleg mindent megtudtunk egymásról, mindenről beszéltünk, ismerem a családját is, a barátait, hiányzik az, hogy beszéljünk. Soha senki nem tudott rólam annyi mindent, mint ő. Nem bírom feldolgozni azt, hogy ő már nem szerepel az életemben. Ráadásul úgy érzem, hogy senkivel nem fogom még egyszer azt az érzést érezni, mint vele mikor összejöttünk... Ti voltatok már hasonló helyzetben? Mi segített?

Próbálom elterelni a figyelmemet, eddig nagyjából sikerült is, de az utóbbi hetekben megint éjjel-nappal csak rá tudok gondolni, pedig állandóan dolgozom szinte, ha meg nem dolgozom, akkor tanulok, vagy sportolok.

Nem tudom mit tegyek. Már azon gondolkodtam, hogy személyesen megyek el a hàzàhoz, hogy legalább azt mondja meg, hogy miért dobott ki az életéből. Már minden hasonló eszement dolog megfordult a fejemben. Tanácstalan vagyok.


2021. nov. 23. 02:53
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Semmit, idővel tud elmúlni meg ha valaki más pótólja a helyét. De még így se biztos.
2021. nov. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az megtudhatjuk, hogy te melyik fél vagy? Már férfi vagy nö vagy ez milyen jellegü kapcsolat volt? Már hetero vagy homo?
2021. nov. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem tudtad lezárni. Nekem egy ilyen csak simán barátom/munkatársam van/volt, akivel nagyon jóban, bizalmas barátok voltunk, dettó vagy 10-15 évig puszi-puszi, nagy lelkizések, vendégség, szívességek oda-vissza... , de egyszer gondolom, csak megharagudhatott rám, és mindent lezárt (bár nem csak velem akkoriban), én meg azóta sem értem, s hova lett, s hiányzik is az ember, akivel olyan jókat beszélgettem. Pedig sokszor kerestem, kérdeztem, mégis mi volt a gond, mit vétettem s mit tehetnék, megbeszélhetjük-e, de ha összefutunk, nem is köszön. Biztos tudnom kellett volna magamtól. Van ilyen sajnos, akiknek ez az életfilozófiájuk, hogy ha bekerülsz nála valami skatulyába, ott is maradsz, "nem pazarolják" többet az idejük rád. És hallgatással büntetnek. Szerintem talán valami gyermekkori trauma, valakije biztos lelépett vagy ugyanígy büntette... De ezzel nem tudsz mit kezdeni, ha nem hajlandó kommunikálni. Párként viszont elképzelni sem tudom ugyanezt, kegyetlen teher lehet egy ennyire hatagtartó ember. Úgyhogy inkább nézd innen... De biztos, hogy nehéz válaszok nélkül.
2021. nov. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kettes, igen. Elnézést, ez valóban kimaradt!

Én a lány vagyok, tehát heteró kapcsolatról van/volt szó.

2021. nov. 23. 08:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted kérdező, én hasonló cipőben járok. Most nincs időm a részleteket leírni, majd holnap írok neked, ha nem bánod.
2021. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem bánom ötös. Szívesen végig olvasom a történetedet.
2021. nov. 25. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:
6! holnap leírom privátban!
2021. nov. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!