Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol érhetek hozzá egy pasihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érhetek hozzá egy pasihoz csak úgy szimplán? Nekik is jól esik ha egy nő megérinti? Ha nincs köztünk semmi az ég adta világon akkor hogyan tudnám elcsábítani vagy magamhoz dédelgetni esetleg felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

Négyszemközt szoktunk beszélgetni de úgy érzem beleszerettem. Nem akarok elmondani még neki, azt szeretném, hogy ő kezdeményezzen.

Ő mindig hozzám ér (váll és kéz). Én egyszer értem a kezéhez de hogyan tudnám megérinteni spontán?


2021. nov. 23. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbotlasz és a karjaiban landolsz... :)
2021. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak nekem fogdossak a seggem ferfikent?
2021. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 nagyon helyes
2021. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hivd meg kajálni
2021. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A karját bárhol megtudod érinteni "véletlenül".
2021. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!