Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám, hogy tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

25F vagyok, hosszú évekig igénytelen, kövér voltam és esélyt sem láttam arra, hogy észrevegyenek a számomra vonzó lányok / nők. Aztán tavaly év végén összeszedtem magamat, utolsó 2-3 kg kivételével minden felesleget leadtam és összehoztam egy olyan fizikumot amire nagyon büszke vagyok, mellette elkezdtem adni a stílusomra is, de ezektől függetlenül ugyan olyan hülye maradtam és nem veszem észre ha tetszek valakinek.


Elég sok ruhát kellett mostanában vennem, mert XL-től M-ig változott a ruhaméretem, szóval sokszor megfordultam egy ruhaboltban, ahol nagyon tetszik az egyik eladó lány. Múltkor éppen végzett amikor mentem, de úgy tűnt mintha felismert volna és köszönt is nekem, ami valoszínűleg nem jelent semmit.


Szóval adott egy ilyen helyzet, ahol én vagyok a vevő és fogalmam sincsen, hogy szimpatikus lehetek-e az eladónak vagy csak azért tűnik jófejnek, mert ez a munkája. Ilyen helyzetben ti hogyan kezdeményeznétek?


2021. nov. 25. 11:52
 1/1 czovek1973 ***** válasza:

Lord Chesterfield mondja, H dolgozó nőnek legbecsesebb kincse a becsulete és a johire, melyre féltékenység vigyáz. Tehát munka közben szerintem ne zavard, mert sarokbaszorul.

Szándékosan zárás előtt 5-10 perccel menj be úgy, hogy alig legyen vevő. Mondd meg, hogy örülsz, hogy pár szót beszélhetsz vele. Vonzónak tartod, és lenne e mód ezt a röpke beszélgetést valahol folytatni, es hol lenne NEKI jó. Na erre már lehet igen-nel is reagálni.

Ha nemet mond, ne törj le! Lehet, H idővel meggondolja magát!

Sok sikert! Én ehhez nem értek, de remélem, segíthettem.

2021. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!