Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek honnan tudhatná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek honnan tudhatná annyi idősen, hogy örökre velem marad?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a barátom kicsit fiatalabb, 15 éves. Éjszaka sms-ben szerelmet vallott, meg amúgy is mindig mondogatja, amikor együtt vagyunk, hogy örökre velem akar maradni, mert én vagyok számára a tökéletes 'nő'. Ő az első fiú, aki viszonozza a szerelmemet. (4 nap múlva lesz az első évfordulónk) Honnan tudhatná, hogy velem marad? Még bármi történhet...De amikor erre gondolok, felhozom ellenpéldának a szüleim szerelmét - 15 éves korukban szerettek egymásba, 10 évvel később összeházasodtak, és 24 évig voltak együtt. (apám sajnos elhunyt) Mi lesz ebből? Amikor a barátommal vagyok, úgy érzem, le tudnám vele élni az életem, de elszégyellem magam a naivitásom miatt. Vagy nem is vagyok annyira naiv? Szerintetek? Egyikünknek sem ez az első kapcsolata. (neki is volt már komolyabb, és nekem is)
2010. szept. 11. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tehát 14 éves korában már túl volt egy komoly kapcsolaton? Azta...
2010. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ilyen gyerekszerelem volt :D Nekem meg tavaly volt egy, ami 8 hónapig tartott.
2010. szept. 11. 13:27
 3/12 anonim ***** válasza:
nem
2010. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam szülei középiskolában ismerték meg egymást, tehát van rá esély, hogy együtt maradtok, de általában nem ez a helyzet.
2010. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
úgy se ő lesz a férjed. HÁHÁ
2010. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sztem ne marcangold magad, hanem élvezd a vele töltött időt. Ha úgy jön a dolog, hogy mégse kellettek egymásnak, az majd felszínre tör úgyis.
2010. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, ugyanis anyám példáján nem tervezek esküvőt :D Nem az számít szerintem, hogy van róla 1 papír, hogy Ő életem párja...Jobban számít, amit érzünk.
2010. szept. 11. 13:33
 8/12 anonim válasza:
Nem tudja.Nemis tudhatja. Csak reméli. Ő jelenleg aztérzi hogy nemakar rajtad kívül senki mást és ezt így fejezi ki.:) Majd lesz ami lesz. Sok boldogságot.
2010. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi!


Végülis nekem az a véleményem, hogy rajtunk múlik, meddig maradunk együtt :) Veszekedni nem nagyon szoktunk, ha meg igen, akkor általában igyekszünk átbeszélni a dolgokat mindig. Szóval igyekszünk felnőtt ember módjára viselkedni :D Annyira végülis nem nehéz...24 órából 4-ben felnőttek vagyunk, a többiben meg gyerekek :)

2010. szept. 11. 13:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Hidd el,minden pasiddal így fogod magad érezni.
2010. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!