Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez idegesítő egy idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez idegesítő egy idő után?!

Figyelt kérdés

Ha épp kapcsolatom van valakivel, és ha pl ülünk egymás mellett, tegyük fel TV nézés közben, buszon, vagy fekszünk az ágyon, csak úgy, reflexből elkezdem simogatni az arcát, haját, átöllelem, tehát "cirógatom".Egyk válaszban olvastam itt, hogy ez idegesítő is lehet. Ti hogy vagytok ezzel? kort is, köszi!


18/F


2010. szept. 5. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egy lány úgy van együtt a fiúval, hogy nem is szereti, akkor biztos kellemetlen neki. Egyéb esetben a szerelmed minden érintésére vágysz :) Mindig érezni akarod... én imádom, ha a párom cirógat, mikor hozzábújok

21/L

2010. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Énis imádom ha cirógat meg amikor erősen magához húz:) Ha olyannal lennék akit nem szeretek biztos irtóznék az érintésétől:D
2010. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így van, ha az a lány akivel együtt vagy szeret téged, és szeret veled lenni, tuti , hogy élvezi ha simogatod, a fejecskéjét gyengéden, az arcocskáját pár újaddal, vagy a lábát és közben átöleled....


Ha nem szeret akkor tuti nem élvezi, de akkor szerintem nem is bújna oda hozzád vagy elhúzná magát..

2010. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát nemtudom!ha nekem nincs barátom és egy idegen pasi hozzám ér megsimogatja az arcom a hajam nekem jólesik és egyáltalán nem zavar!


18/L

2010. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egy lány mindig szereti ha simágatják :)

18/L

2010. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem idegesítene:)

Sőt,nagyon örülnék neki:D

15/L

2010. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

volt már jó pár barátom,de még egysem volt ilyen aranyos hogy csak úgy cirógatna :D

de én örülnék neki :)

2010. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!