Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen időről-időre felbukk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen időről-időre felbukkanó ember az életetekben?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akihez évek óta, mindig is vonzódtál és ez a vonzalom kölcsönös, de nem lehet köztetek semmi (egyik, vagy mindkét fél foglalt). Nem találkoztok sűrűn, van, hogy akár fél, 1 évig sem, de jobb esetben is kb. 2-3 havonta. Mikor azt hiszitek, már túlvagytok rajta, akkor mindig felbukkan véletlenül (az utcán, boltban, tehát nem direkt keresitek egymást) és egy kis beszélgetés után ismét visszacsúsztok és nem tudjátok elfelejteni.

Van/volt ilyen férfi/nő az életetekben? Mióta és meddig tart/tartott? Miért ilyen az élet, hogy mindig összesodor vele, mikor már kezdenél túllenni rajta?


2021. nov. 26. 13:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Örökké tart. Sok éve és még fog is.
2021. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom azert tart sokaig, mert nem teljesul be, csak egy idealkep el benned rola. Nem ismered a rossz oldalat, belekepzelsz mindent, amiert tokeleteskent gondolsz ra es vagyakozol utana.
2021. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2: Elég sok rossz tulajdonsága van, ismerem ezt az oldalát. Ezért tudom, hogy nem is működne, bem tudnék vele kapcsolatban lenni. Ettől olyan hatása van rám, mint senkinek..
2021. nov. 26. 13:14
 4/20 A kérdező kommentje:
*ettől még
2021. nov. 26. 13:15
 5/20 anonim ***** válasza:
5%
Ő a legjobb. Van ilyen.
2021. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%

#3 Nem értem amit írtál!

Miért nem tudnál kapcsolatban lenni vele? Gondolom, meg sem próbáltad!

Végül is nagy hatással van rád, vonzódsz hozzá, felzaklat ha találkoztok, érzéseid vannak iránta!

Csak szereted, ha ekkora hatással van rád?! Elnyomod az érzéseidet iránta, mert az ész győzedelmeskedik a szív felett!

A szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el egymástól, nem igaz?!

Én hiszek abban, hogy semmi sem történik véletlenül (tudom sokan nem hisznek benne)! A "spirik" erre mondják, hogy van egy közös karmátok, és az amíg nem teljesül be, addig végig ez lesz!

Szóval hajrá, járj a végére, hogy mi is a közös dolgotok itt, ebben az életben!

2021. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

A sörhas taszító egy fiatal embernél (és fiatalnál én az 50 év alattit értem, kedves uraim!). Sajnos a magyar pasiknál divat, hogy elhagyják magukat és szétfolynak minden irányba idő előtt.

Mindemellett nekem a szétgyúrt gorillák és az edzőterem-függők sem tetszenek, inkább az egészséges, átlagos testalkatúak.

2021. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, a fenti válaszomat egy másik kérdéshez szántam, amelyben a sörhas jelentőségét firtatta a kérdező. Sajnos nem tudom törölni, se jelenteni, esetleg valaki jelentse törlésre. :P
2021. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
6: Foglalt, ha akart volna, ennyi idő alatt lépett volna komolyabban.
2021. nov. 26. 13:50
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel foglalt csak játszik veled.Egyszer lehet meg is kap,ha ennyire vonzódsz,de a párját szerintem nem fogja otthagyni.
2021. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!