Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az életetekben olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az életetekben olyan ember aki után akár évekig vágyakoztatok? Hány évig tartott?

Figyelt kérdés
2018. okt. 31. 02:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, szeretetet, kötődést érzek még mindig, de a sóvárgás része már elmúlt, csak valaki más oldalán tudom elképzelni magam. 4 év egyébként.
2018. okt. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Volt egy plátói szerelmem 14 évesen.

Úgy 2 évig tartott, mire túltettem magam rajta.

2018. okt. 31. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem volt soha. Össze jön vagy nem. Nem, akkor pár nap és túl lépek rajta.
2018. okt. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25 évesen ismertem meg és majd 40 éves koromig voltam oda érte, bár más lett a párom. De valahol belül sosem szűnt meg a szerelem. (nem test vágy, hanem szerelem)Talán most vagyok úgy egy-két éve, hogy nem gondolok rá egyáltalán, és már nem tudna felkavarni, ha írna sem. (szokott néha, jó barátok voltunk)
2018. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, 14 éves koromtól kb 18 éves koromig tartott,és olyan szerelmes soha nem leszek már senkibe... Valahol a mai napig is kísért 🤔
2018. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az exem.3 évig voltunk együtt. A szakítás után 5 évig vágyakoztam utána. Akkor sikerült találnom valakit aki "felülírta", de sokat segített hogy ő is összejött mással és így könbyebben elfogadtam a tényt hogy tényleg vége.
2018. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5 évig
2018. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Van, de most per pillanat a korábbit felülírta egy új.

Semmi gond, majd őt is felül fogja írni egy új, majd azt is, majd azt is... És vége az életemnek:).

2018. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

10 évig, de ez is ilyen fiatalkori volt. Ma már nem tudom magam úgy belelovallni egy illúzióba, hogy 10 évig fájjon.

Akkor 20 voltam. Most 40. És van egy jó/rossz hírem SzDG számára. Én is azt hittem, hogy olyan szerelmes már nem tudok lenni, értsd mondjuk hogy reszket a kezed az illető közelében vagy csak szimplán elrohansz, ha meglátod és nem kapsz levegőt, mert már abból kinőttem. Hát mostanában kiderült, hogy nem nőttem ki belőle és tudok. Úgyhogy még téged is érhet meglepetés az életben, csak minél később, annál nagyobb baj, hogy nem lesztek függetlenek.

2018. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van. Már 4 éve talán... Nem hiszem, hogy el fog múlni valaha is...
2018. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!