Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy félre ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy félre ennyire a kommunikáció és mi lehet rá a megoldás?

Figyelt kérdés

Az oldalon rendszeresen felmerülnek társkeresési problémák és a nemekre jellemző dolgok. Mindkét nemről ugyanúgy leszoktam írni a negatív véleményem, ha épp olyan kérdésről van szó. Amikor nőkről írom le, akkor egyből nőgyűlölőnek és incelnek állítanak be úgy, hogy nem vagyok az. Amikor férfiakról írom le, akkor általában felpontoznak és örülnek, hogy milyen jó választ írtam.

Ez csak nekem fura? Miért alakult ki ez a szélsőség? Miért jött létre egy réteg, amelyik pont ugyanolyan szintet képvisel, mint az incelek? És így miért vár el bármelyik oldal is értelmes kommunikációt, ha ők maguk sem képesek rá?

Erre létezik egyáltalán bármilyen megoldás? Gondolom, az illetők át sem gondolják, amit a másik ír, csak szidják, aki épp eléjük esik.



2021. nov. 26. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen réteg a való világban, csak GYIK népe áll nagyban incelekből és megkeseredett nőkből. Itt a női nem szent és sérthetetlen, míg a férfi minden rossz elhozója, szemét, manipulatív, kihasználó.

Ne félj, ez is le lesz pontozva XD

2021. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd hozzá, hogy ezen az oldalon, főleg ebben a kategóriában a válaszadók jelentős része mentális problémákkal küzd. Szinte semmilyen következtetést nem lehet levonni a való világra nézve az itteni válaszok alapján.
2021. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: Ezt a különbséget élőben és az oldalon én is látom. Rengeteg olyan válasz van, amivel a környezetemben lévő nők többsége simán egyetért és itt lepontozzák meg elszidják az illetőt. Ez nekem teljesen érthetetlen.


2: Ez lehetséges. Beszéltem néhány emberrel és volt, aki el is mondta, hogy valamilyen betegsége van. Másoknál is erősen lehetett érezni. 2 illetővel személyesen is találkoztam, az egyiküknek szintén volt mentális problémája.

2021. nov. 26. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak szélsőséges emberek az biztos!

1.) Volt olyan, hogy legalább 15 válaszoló egyetértett, mert tök egyértelmű volt a válasz. Erre jön egy "fanatikus lepontozó", és módszeresen végigment mind a 15 válaszon és mindenkit lepontozott! Nem mintha én nem aludnék jól az éjszaka az ilyenek miatt, de azért elgondolkodtam, hogy az ilyennek milyen lehet a lelkivilága! Ettől élvez el, ha lepontoz mindenkit?

2.) A másik szerintem ami jelen van, a generációs különbségek!

Írok valamit a saját szemszögemből. Én már 40 év felett vagyok, erre a 20 év körüliek totál nekem támadnak, hogy miket írok. Kedvencem az amikor valaki még az utolsó "A" betűmet is "kiforgatja" és agyon elemzi! Akkor szoktam szólni, hogy bocsi, de én idősebb nőként ezt nem teljesen így látom. Nah, akkor szokott lenyugodni a jónép!

3.) Igen, jelen vagy a férfiak a nők ellen és fordítva jelenség! Senki nem hagyja magát! Nagyon sok ember van akiben nincs empátia, és még csak meg sem próbálja a másik élethelyzetébe beleképzelni magát (tisztelet a kivételnek)!

4.) Asszertív kommunikációban mindkét nemnek fejlődnie kellene!

2021. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!