Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HÖLGYEK, munkahelyre küldött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HÖLGYEK, munkahelyre küldött ajándéknál, mi fér bele?

Figyelt kérdés

Udvarol neked egy pasi, és csak úgy, spontán, ajándékot akar küldeni, de csak a munkahelyedet ismeri, mi az ami belefér, és mi az ami túlzás vagy ciki?


Ékszer, óra, fehérnemű, virág, bonbon, parfüm, kedvenc és ritka italod, a gyerekkori és azóta elveszett mesekönyved egy példánya, a bunkó szomszédod ellopott majd felgyújtott autójának fotója, ...?



2021. nov. 26. 18:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Virág/bonbon. Nekem ezek férnének bele.
2021. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Fehérneműűű? Komolyan??
2021. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy férfi akivel ismerkedtem 50 szálas vörös rózsa csokrot küldött a munkahelyemre.. Gyönyörű volt ugyanakkor túlzásnak éreztem...
2021. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"a bunkó szomszédod ellopott majd felgyújtott autójának fotója"

Uramisten, pszichopatáktól semmi sem kell.

2021. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Virág, bonbon, esetleg a könyv.

Fehérneműt amúgy sem szeretek ajándékba kapni, de legalábbis biztos ne az udvarlás ideje alatt adjon, parfüm és ital még beleférhetne, de azok azért nagyobb tételek, hogy ezen a szinten ne érezzem magam kellemetlenül tőlük.

A bunkó szomszéddal kapcsolatos problémáimat sajnos az autója felgyújtása nem oldaná meg, és jobban sem érezném magam tőle, szóval bár értékelném a próbálkozást, nem igazán tudnék örülni egy ilyen gesztusnak.

2021. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A mesekönyvvel levenne a lábamról, az tuti.😀
2021. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

Nekem egy srác csupán udvarlásképpen egy vékony, köves ezüst gyűrűt adott, ugx hogy amúgy ez neki külön tétel volt, mert szegény.


Ez nekem valahogy örökre bevésődött es meghatodott.


Ezeregy virágot formuláris bonbont commers parfumot, mindent felülìrt eddig.


Azota még ajándék csupán egy olyan gesztusbol hogy tetszel,(es nem meg akar venni, megérti azt is, ha elutasítom őt) még nem hatott meg ennyire.

2021. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*habár SZEMÉLYESEN adta át. Az is rengeteget jelentett.
2021. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*jav: meghatott
2021. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A könyvtől elolvadnék :D A bonbon is tetszik, a virág is, csak azt kicsit bajosabb hazavinni (illetve vázám sincs bent, szegény megdeglik mire vázába kerül)


Fehérneműt semmiképp se - munkahelyre se, plusz abban a szakaszban, amíg csak a munkahelye címét tudod, nem jó ötlet.

2021. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!