Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én nem vagyok jó egy férfinak sem eléggé?

Figyelt kérdés
Én is vágyok sikerélményekre, boldogságra az életben, ám ez eddig nem jött el. Egy igazi szerencsétlenség vagyok az élet minden területén. Semmi nem jön össze, ami másoknak simán összejön. A barátom is most szakított velem 1 év után. De a korábbi exem is nem velem, de mással megtalálta a boldogságot, meg sok más velem egykorú is már 30 évesen megtalálta az igazit. Én meg szenvedjek a társkeresőkön, mert ott is hol írnak, hol pedig nem. Mennyivel egyszerűbb lenne nekem is, ha 30 évesen már házasságban élnék. Egyszerűen bármit teszek, vagy nem teszek a másikért, sosem leszek elég jó senkinek. Ha 20 éves lennék, még több esélyem lenne, de 30 évesen aligha, főleg hogy a többség már házas, és gyereke is van.
2021. nov. 27. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, nem ismerlek, nem tudhatom a választ, de ne savanyodj be, az nem szimpi. :)


28/F

2021. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebből ezt mi nem tudhatjuk. Az exeid biztos mondtak valamiket.
2021. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja? Rosszul választasz, vagy van valami tulajdonságot, ami elviselhetetlen.

Érdemes lenne élőben ismerkendi

2021. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyivel egyszerűbb lenne nekem is, ha 30 évesen már házasságban élnék. "


Ne legyél ebben olyan biztos. Mivel a jelek szerint súlyos önértékelési zavaraid vannak, jó eséllyel ezt vinnéd a házasságba és az a házasság minden lenne, csak boldog, harmonikus nem. Egy ideig jól éreznéd magad, de aztán...

Én a helyedben szakemberhez fordulnék az önértékelési problémákkal és csak utána kezdenék el ismerkedni, mikor már rendben vagyok.

2021. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Talán azért, mert látják rajtad, hogy a házasságon kívül semmi más célod nincs az életben. Ezt bizonyítja az itteni pályafutásod is. Minden kérdésed csak erről szól.

N

2021. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről írsz, ez az első kérdésem itt.
2021. nov. 27. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:

ha 30 éves koráig mindenki megtalálta volna a megfelelő társat és boldogságot akkor senki nem lenne egyedül....


De millióan kínlódnak ugyanezzel a problémával.


És persze minden 2. ember elmondja, hogy minden barátnőmnek barátomnak van párja és egyik másiknak gyereke és házas....kb minden 2. ember! Érted? Szóval k**úrvasok embernek ugyanez a problémája

2021. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!