Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha kapcsolatban állandóan beszélni akarok a másikkal? Meg állandóan nézem mikor írt?(kivéve munkában) Én gáznak tartom és szeretnék rá megoldást találni!?

Figyelt kérdés
Azt hozzátennèm, hogy én nem írok állandóan, nem akarom a másikat zaklatni.. Nem tudom, szerintetek gáz ez?
2021. nov. 27. 15:19
A kérdező szavazást indított:
Eléggé gáz, változtass
Nem, nem az
15 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 24 éves nő vagyok.
2021. nov. 27. 15:20
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
En is 24 eves no vagyok. Szerintem igen, sok. Regen en is ilyen voltam, sot, vannak, akiknek meg en is sok lennek (melo kozben par orankent 1-1 uzenet). Eppen most ismerkedem valakivel es folyton beszelni akar azert is sz.rul erzem magam, ha elmegyek fozni es mar akkor is irnom kell, hogy bocsi, de most eltunok. Idegesito.
2021. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg a parodnak sok e.
2021. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem is megoldható mindig hogy írjatok, vagy beszéljetek,hiszen normál esetben mindketten dolgoztok és nincs mindig erre idő és lehetőség. Másrészt érthető az igény, hiszen ha valaki szerelmes, mindig tudni szeretné mi történik a másikkal.
2021. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dzsoki ***** válasza:
52%
Nem gáz,de hosszabb távon,lehet zavaró a párodnak.
2021. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mások az igényei.

Én is nagyon szerelmes vagyok, de igyekszem nem sok lenni a másiknak. Van olyan nap, hogy nem írok neki és megvárom, amíg jelentkezik.

2021. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!