Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Is.mertek olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Is.mertek olyan férfit, aki annyira gyáva, hogy sosem kezdeményez annál, aki igazán tetszik neki?

Figyelt kérdés
Pedig lenne esélye, mert jóképű, mégis mindenkit elszalaszt.
2021. nov. 28. 13:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem
2021. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%

Igen, én is ilyen vagyok. Mondjuk én nem gyávaságból nem kezdemények hanem szimplán nem akarok barátnőt.


Unom a női elvárásokat, a hisztit, stb.


(magas, szőke, egész jóképű pali vagyok)

2021. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Ha igazi férfi, akkor ilyen nincs. Csak a tesze-tusza anyám asszony katonája nem képes megszólítani egy nőt.
2021. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
2: Inkább elszalasztod, aki tetszik neked?
2021. nov. 28. 13:53
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
Balázs :D:D:D
2021. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
3: Nem a megszólításról van szó. Olyanra gondolok, aki ISMERI, azt aki tetszik neki, de igazán nem mer nála sosem próbálkozni.
2021. nov. 28. 13:54
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
3-as vagyok. egy férfi megtalálja a módját, hogy megszólítsa a nőt. Én is volt olyan, hogy kerülgettem a nőt és kerestem az alkalmat, de végül sikerült. Keresni kell a lehetőséget és akkor sikerülni fog, de ha csak elmélkedünk rajt, akkor a nő másik férfi fogja megszólítani.
2021. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7: Mint írtam nem arról van szó, hogy nem meri megszólítani, inkább arról, hogy kapcsolatot nem kezdeményez vele, nem beszél neki az érzéseiről, inkább beledöglik.
2021. nov. 28. 14:00
 9/25 anonim ***** válasza:
27%

Egyet már ismertem, és talán most is ismerek egyet. Mondjuk nem hiszem el, mert annyira jópasi, hogy minden ujjára 10-et találna.

Off: #2 válaszolónak ne higgy, az a legkisebb baj vele, hogy nem jóképű. Kezdeményezne ő, csak senki nem áll vele szóba, nem véletlenül.

2021. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen férfinak valami belső baja van.
2021. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!