Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigis lányokkal való smárolásh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigis lányokkal való smároláshoz kell gusztus?

Figyelt kérdés
én csak azért kérdezem, hogy egy cigi után mennyire büdös egy lány szája? (jó, lehet kicsit durva a szóhasználat, de ezek tények) én nem szivok semmit, meg sose szivtam (ja,de az életemmel szivok mindig) nekem mennyire lesz visszataszitó, hogy a lány cigizett?
2010. szept. 5. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem jó az biztos, ha te is cigiznél nem éreznéd, kb olyan a szájíze mintha beleszagolsz egy dekkbe :D
2010. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nagyon szar!

Én sem dohányzom, és amikor egy dohányos csajjal csókolóztam, majdnem elhánytam magam...

Elcsépelt ugyan, de olyan, mintha körbenyalnál egy hamutartót...

Nagyon rossz, tényleg! :(

25/f

2010. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
megmondjam majd neki, hogy csak akkor csokolozom vele, ha nem gyujt rá (azt a 1-2 órát kibirja, mig felvezetem a dolgot)
2010. szept. 5. 16:19
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha már aznap rágyújtott akkor azon az 1-2 órán nem fog múlni. A cigiszagot még a rágó sem veszi ki a szájból.

És igen, ha te nem dohányzol akkor ez elég rossz élmény lesz számodra.

20/L

2010. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát az a baj, hogy ez a csaj lenne a barátnöm, ha összejön valahogy, nagy nehezen (bár eddig is játszi könnyedséggel ment minden).
2010. szept. 5. 16:28
 6/17 anonim ***** válasza:

tényleg rossz

én sem cigizek és amikor smároltam egy cigizős csajjal :S

hát igen :S nem volt valami kellemes, am imádok smárolni de akk legszívesebben abbahagytam volna :S

2010. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát én meg 4 éve nem csináltam, most itt a lehetöség, aztán nem kéne eljátszani
2010. szept. 5. 16:39
 8/17 anonim ***** válasza:
mond meg neki, h. mielőtt taliztok mosson fogat és ne gyújtson rá.amúgy én is és a párom is cigizik, szóval így nem érezzük,de tény h.biztos nem lehet túl kellemes.
2010. szept. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan gusztus kell mint egy cigis pasihoz. Szar dolog mindkettő. Nekem nem lenne gusztusom. Cigis pasival szóba sem állok, így nem kerülök ilyen helyzetbe. Persze tudom hogy az élet kacifántos.
2010. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem is kevés.
2010. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!