Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék a barátomnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék a barátomnak az évfordulónkra?

Figyelt kérdés

a barátommal holnap leszünk 1éve együtt. nem tudom hogy mivel lephetném meg.. egyikünknek sincs sok ideje ezen a héten úgyhogy az együttlét max hétvégére maradhat.

segítenétek?

ja és leszögezném: perverz válaszok nem kellenek :)

15/L


2010. szept. 5. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
én nyomtattam ki közös képet rólunk, beletettem egy fényképtartóba, meg egy kis plüssmaci esetleg:) örülni fog :)
2010. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nővéremtől kaptam ilyen ajándékot névnapomra és nagyon örültem neki.Ez még romantikus is lehet,szóval neked is jól jöhet.


Szóval csinálj neki Te magad képkeretet.Fogsz egy közös képet és ráragasztod egy vastagabb kartonpapírra (lehetőleg olyanra mint ami a boltokban van).A karton hátára egy kis csík kartont tegyél,hogy megálljon a képkeret.A fényképre karton nagyságú műanyag lapot ragassz.A karton legyen egy kicsit nagyobb,mint a kép.Így tudsz a kép köré ragasztani valamilyen anyagot.Nekem pl. zöld filc anyag van ráragasztva.És ezt tudod dísziteni még.Lehet gyöngyöket vagy éppen valamilyen figura (virág,szív,pillangó,katica).Esetleg üvegfestékkel is díszitheted:)


Ha sok közös képetek van,akár egy albumot is összehozhatsz.

Nem kell hagyományos fényképalbumnak lennie.

Lehet kapni nagyon szép üres könyveket,amik papiruszból vannak.Egy ilyenbe ragaszthatsz közös képeket,s írhatsz mellé néhány idézetet,gondolatot.


Vagy ha van valami hobbija (pl.motorozik akkor motoros kesztyű) akkor azzal kapcsolatosan valamit.Tuti siker lesz:)


15/L

2010. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!