Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak a 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak a 2. évfordulónkra?

Figyelt kérdés

2 évesek leszünk és nincs ötletem,h mit vehetnék neki.Azt viszont már tom,h sütit mindenképp készítek :)

ő 21 én 17 vok


2010. szept. 25. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Te ismered,hogy miket szeret stb.

Én már csomó csajnak vettem plüss Alient.Jópofa,mindenki jót nevet rajta és nem mindennapi.

2010. szept. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én készítettem neki egy fotóalbumot. Összeszedtem fotókat a kapcsolatunk fontos állomásairól. Minden fotó alá került 1-1 idézet a kedvenc zenekarainktól.

Pl. első fotó volt a városi klub, ahol összejöttünk. Idézet: "I will never forget that night I saw the Magic in your eyes" (King Diamond) És így tovább.

Nagy sikert aratott.

2010. szept. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elsőnek köszi,de én vok a csaj :)

a második jó ötlet,de sajna ezt már tavaly elsütöttem :)

2010. szept. 27. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Tetszik a kérdés, szép és jó :) De... Ez egy pont olyan dolog, amit neked kell eldöntened...
2010. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen tudom,h nekem kell eldöntenem.de most valahogy semmilyen ötletem nincs :( az idő meg szorít
2010. szept. 27. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!