Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okoz feszültséget a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okoz feszültséget a kapcsolatotokban, hogy az egyik fél oltott a másik pedig ellenzi?

Figyelt kérdés
Milyen hatással van a különböző gondolkodású párokra?

2021. nov. 30. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Majd az osztrákoknál fog. Február 1-től jön a kötelező oltás.


Kérdes lesz, hogy az oltottak a párjuk vagy az állam mellé állnak-e.


Üdv. egy oltott

2021. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem okoz, akkor együtt vannak, ha okoz, akkor meg nem.
2021. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért ez nem ilyen egyszerű, én ismerek egy házaspárt, ahol már tizenévesek a gyerekek, és nagyon haragudtak egymásra a szülök, míg rá nem jöttek, hogy ez mekkora butaság, nem állhat közéjük ez a helyzet. Csak kíváncsi vagyok, hogy másnál is jelentkezik ilyen?
2021. nov. 30. 22:14
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Párom oltott, én nem. Eddig nem okozott gondot közöttünk. Nem is kerül igazából szóba.
2021. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csodás dolog a szerelem :)
2021. nov. 30. 23:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy párt, egy gyerekkel. Egyikük akart oltást, másikuk nem. Így is lett. Annyival lezárták, hátha valamelyikük túléli így(a covidot, vagy az oltást.) Legalább lesz egy szülő, aki felneveli a gyereket😂
2021. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Az #5 féle "jön a halálos hapcivírus" féle kijelentéseken qúva jókat szórakozok, főleg, hogy a halàlos delta variàns életem legenyhébb influenzája volt.
2021. dec. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én oltott vagyok, pàrom nem. Engem nem zavar. Mondjuk nekem amúgy is kötelező lenne màr ha nem lennék, mert pedagógus vagyok.

Az egyetlen dolog ami zavar az az, hogy ha bàrmilyen kontextusban szóba kerül (màrpedig most ekörül forog a vilàg, erről szól minden), híradóban vagy az ő munkahelyén és beszél róla, vagy bàrhol, akkor elkezdi mondani a sajàt hülyeségeit, amik ugyanúgy a neten is fent vannak, és ugyanazt mondja el ezredszer. De ez nem az oltàs "hibàja". Ha a piros hóról vagy a zöld mezőről mondanà el ugyanazt, mint előtte ezerszer, akkor is fàrasztana. Unom. Van, hogy fogom magam, és kimegyek onnan, ahol a tv vagy a ràdió van, vagy megmondom, hogy "ezerszer elmondtad màr, tudom... Beszélj màsról."

2021. dec. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Engem meg a legelejen untatott halalra, amikor a dr Godeny elkezdte nyomatni a videoit, a parom meg mutogatta oket folyamatosan, en meg mindig elkuldtem, hogy hagyjon mar ezzel a fszsaggal. Azota mar normalisabban all hozza, nem kifejezetten oltasellenes, ha kotelezo lenne, vagy bevezetnenek par szigoritast, elmenne, mar inkabb csak nem akarja raszanni az idot, nem erdekli a tema. Na de a batyja…🤦🏼‍♀️ Az a tipikus “en aztan nem leszek kiserleti alany, ki tudja mi van benne” stb. Vele jobb, ha szoba se kerul a tema.
2021. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Nincs problémánk, egyikünk sincs beoltva. Ha rajtunk múlik, nem is leszünk.

N

2021. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!