Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paradicsom31 kérdése:

Volt már veletek olyan, hogy a kapcsolatotokba belemászott egy másik csaj, akinek van barátja?

Figyelt kérdés

Na, velünk most ez történt. Természetesen semmi okom a féltékenykedésre, nem vagyok féltékeny, a barátom engem szeret velem van, velem tervezi a jövőt, csak volt egy furi élményünk, amit szeretnék elmesélni.

Úgy kezdődött, hogy a barátom ismerőse megismerkedett egy lánnyal, akit én ismerek. A csaj elkezdett az én barátomnak írogatni, kérdezősködni a másik srácról, tulajdonképpen a barátomat kérdezgette mindkettő, hogy mit mondjanak a másiknak, nemhogy egymással beszélték volna meg... Kicsit idegesígtett már mindkettőnket, mikor a csaj random ráírt a páromra, hogy hogy van, meg milyen napja volt O.o Ez mi?

Amikor végre arra került a sor, hogy randizzanak, a csaj csakis úgy ment bele, hogy látogassák már meg az én barátomat, hogy hogy van, mert akkor kisebb balesete történt. És természetesen az én barátommal dumált, ami már neki is és nekem is kellemetlen volt, a sráccal meg nem is foglalkozott.

Mikor már összejöttek, hívtak magukhoz, a csaj pedig folyton fogdosta a barátomat, és már a hátára is rámászott, annyira csikolta. Barátom ekkor arrébb ment, és furcsán nézte, hogy a csaj barátja egy szót sem szólt, hogy nem viselkedjen már így. A csaj szerint ez tök normális, mert ő ilyen, és őt így kell elfogadni... na persze, tök normális az, hogy a pasid jelenlétében egy másikat fogdosod, és mászol rá.. XD én meg pár méterre voltam, ezt én nem láttam, mert épp játszottam, barátom mesélte el a hazaúton.

Legközelebb megint hívtak, vagyis csak a csaj hívta a barátomat, de ekkor nem értünk rá, mert máshol voltunk. Akkor pár nap múlva barátom kap egy üzenetet, amiben a csaj úgymond leosztja, meg számon kéri tőle, hogy mi miért nem mentünk, meg miért kell megsértődnünk, meg, hogy ÉN MINEK FÉLTÉKENYKEDEM? :D

Holott nem féltékenykedtem, nem foglalkozom ezzel a csajjal, és mondtuk is tisztán és világosan, hogy nem érünk rá aznap, mert máshol vagyunk.. Ezt hogy nem lehet megérteni? De ő színezi a sztorit, és kürtöli mindenkinek, hogy én féltékeny vagyok rá.. ó hagyjuk már.

Alig vannak együtt, a csaj hordja a nadrágot, mindenkinek megmondja, hogy ne vezessen, ne cigizzen, ne igyon alkoholt.. De ő bezzeg rámászhat más barátjára, írogathat másnak, kibeszélheti a szexuális életét, és harapdálja másnak a nyakát.Mindeközben ő mondja, hogy boldog párkapcsolatban él.. xD A barátja meg semmit nem szól...


Valamint még észrevettem, hogy utánoz is minket. Mi a párommal egy egészséges, normális, szeretettel, gondoskodással, harmóniával teli kapcsolatban élünk, nem ordítozunk egymásra, ha van valami félreértés, leülünk és megbeszéljük. Ők ezt nem tudják megteremteni. Észrevettem, ha én kirakok a közösségi oldalra egy közös képet a párommal, 1 nap, vagy pár óra eltelik, már ő is kirak egyet. Megtudta, hogy kaptam egyn virágot a barátomtól.. Pár nap múlva posztolta ő is, ráadásul ugyanolyan, mint az enyém. Ha a barátom oldalára küldök neki egy kis képecskét, ő is ezt csinálja... WTF?


Nem tudom.. Veletek történt már ilyen? :D Ha igen, osszátok meg Ti is a történeteiteket :)



2015. jún. 1. 11:01
 1/8 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok, a csaj tőlem idősebb.
2015. jún. 1. 11:06
 2/8 anonim ***** válasza:

Nalunk csak olyan volt hogy a baratomnak tetszett egy osztalytarsnohe meg elottem de a lany le se szarta. Megjelentem en es egybol erdekes lett a parom. A baratom tudja hogy nem birom a lanyt mert hihetetlen hulye ( ezt elis mondta neki kicsuszott a szajan) de mar a baratom se kedveli. Ket eve a ballagasan probalta tancoltatni a parom meg ilyesmit en meg itthon lefordultam a szekeol ugy rohogtem mert akkoriban meg velem sem tancolt a baratom. Most meg par hete kora reggeli orajuk volt es olyankor morcos a szerelmem ez a csaj meg piszkalta a fulet duruzsolt neki nem hagyta hogy figyeljen. A baratom arrebb ult a csaj meg kerdezgette ez mi az mi amazmi? Mondta a parom hogy most magyarazzak erre a lany : de nem figyelek. Mindezt ugy csinalja hogy allitolag van baratja. Az ilyenektol felfordul a gyomrom :D de jokat szoktam rajta rohogni foleg mikor a baratom ideges hogy ez mikyen hulye :D

18/L

2015. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez még a jobbik eset, mert tudod hogy semmi okod féltékenynek lenni.

Ismerős, csak teljesen más a helyzet, ugyanis a lány az exe, aki szerintem még mindig szereti (hiába van már barátja) és igyekszik bekavarni amikor csak teheti. Ezt persze úgy csinálja, hogy utólag mindig elmondhassa, hogy ő csak jót akart.

2015. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát elég gáz az ilyen viselkedés.. Tudni kell kezelni az idiótákat :D
2015. jún. 1. 11:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én letiltanám a helyedben. Így Ő se lát Téged, meg Te se látod Őt. Megvan oldva a facebookos sztori. Nagy ívben lesz_rnám mit mond vagy csinál. Csak irigykedik.

23N

2015. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég birka türelmed van (és ezt ne sértésnek vedd abszolút.)

Én amilyen indulatos vagyok, már rég kiosztottam volna a csajt, rosszabb esetben meg is szaggatom.

(Se roma nem vagyok, és barátom sincs, csak ismerem magam.)

2015. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 - Nem tiltom le, azzal csak azt képzelné, hogy én féltékeny vagyok rá, még ebből is ügyet csinálna, és tovább hazudozna :D Hadd lássa csak, hogy marhára nem érdekelnek a kicsinyes húzásai.


#6 - igen, az van :D türelmes vagyok. Én inkább hozzá sem szólok.. Ha így folytatja, majd egyszer úgyis tönkremegy a kapcsolata.. Eddig még senki nem tudott mellette meglenni, sőt a barátja szülei és a tesója is rühelli.. Nem csípi senki.

2015. jún. 1. 11:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek!
2015. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!