Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 körüliek! Ti is tapasztaljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüliek! Ti is tapasztaljátok a korosztályotokban hogy az utóbbi pár évben a hasonló korú nők rohamtempóban adják el magukat, házasodtak, babáztak le?

Figyelt kérdés

A huszas éveim első felében leginkább a nyaralós, bulis fotók jöttek szembe ezektől a nőktől a közösségi oldalakon, falták az életet. Nyilván sok férfit elfogyasztva.

Aztán 27-28 körül mintha megszólalt volna valami vészcsengő és hirtelen a babás fotók kezdtek szembejönni.


Ismerek olyat, aki pár hónapos kapcsolat után babázott le.


Mi történik ilyenkor a nőkkel? Észreveszik az első komolyabb ráncokat magukon, rájönnek hogy öregednek, esik az értékük és gyorsan kiválasztják azt a férfit akivel családot alapíthatnak?


2021. dec. 1. 10:30
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

Tehát szerintetek nem is öregednek a nők, nem csökken rájuk a kereslet ahogy idősödnek?


Mi ez az oldal? Hülyítsük magunkat klubja?

2021. dec. 1. 11:08
 22/55 anonim ***** válasza:
100%

18) Mindenki öregszik, ezt senki nem tagadja. Sőt, ezt figyeld: probléma sincs az öregedéssel egyáltalán. De ez a "30 körül egy nő már ráncosodik, biztos kétségbe van esve, zuhan az értéke", ez akkora nevetséges incelfantázia, hogy tényleg én szégyellem magam helyettetek.

Pláne olyantól, akinek ténylegesen 40 fölötti feje van 30 éves létére. Tudom, a 10 év vedelés az ilyen...

2021. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%

Bazsi... Ha ennyire penge vagy a közgazdaságtanban, akkor menj el OTP-s ügyintézőnek, vagy szerkessz hitel konstrukciókat, vagy nem tudom. Az interperszonális kapcsolatok témakörét pedig hagyd meg olyanoknak, akik értenek is hozzá. Tehát van valami fogalmuk a pszichológiáról, pedagógiáról, fejlődéslélektanról, stb... Jelenleg egyikhez sem értesz igazán és még egybe is mosod a kettőt - totál laikusként és nagyon bután mindezt. Sosem, sosem leszel így boldog az életedben.

Nem mellesleg, ha már személyeskedünk, akkor már meg ne haragudj, de te sem 30-nak nézel ki az alkoholizmusod miatt. Szóval mi a baj a 38 éves nőkkel?

2021. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:

20: A piac határozza meg. Tudod én is mondhatnám hogy kizárólag Palvin Barbara szintű nőkkel foglalkozom, az nálam a beugró, csak akkor nőhöz se jutnék soha...


Tehát vergődhetek hogy saját magam határozom meg hogy mennyire vagyok a piacon értékes, csak a piac ezt körberöhögi...

2021. dec. 1. 11:09
 25/55 A kérdező kommentje:

21: tény hogy ilyen korban már a piaci értékük esik, nem is kicsit. Ez az esés amúgy már a huszas években elindul.

30 körül csak begyorsul..


S igen, az átlagos 30 as nő már kezd ráncosodni, öregszk, múlik a szépsége.

2021. dec. 1. 11:11
 26/55 anonim ***** válasza:
100%

"4: pár hónapos ismeretség után? Én inkább pánikna hívnám ezt."


Tudod, ezt a kérdést kiírhattad volna fordítva is. Hiszen nem csak a nő házasodik 4 hónap után, hanem a férfi is. És valszeg ő kérte meg a nő kezét, biztos pánikban volt a pasi.

2021. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%

"20: A piac határozza meg. Tudod én is mondhatnám hogy kizárólag Palvin Barbara szintű nőkkel foglalkozom, az nálam a beugró, csak akkor nőhöz se jutnék soha..."



De nem is """jutsz""" soha nőhöz, plusz 1-2 nappal ezelőtt írtál ki kérdést róla, hogy neked ronda férfiként minimum egy kormányszóvivő-szintű nő a beugród.

2021. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

"Nem mellesleg, ha már személyeskedünk, akkor már meg ne haragudj, de te sem 30-nak nézel ki az alkoholizmusod miatt. Szóval mi a baj a 38 éves nőkkel?"


nekem semmi bajom velük, de nekem hosszú kapcsolatra már korombeli nő se nagyon kellene, mert már az is öreg. Nem hogy még egy majd 10 évvel idősebb...


Én 30 vagyok, mire eljutunk a gyerekig eltelik pár év, ergo 30 alattiakra lövök, de a legjobb korosztály a 25 alatti.


Ott még van idő.

2021. dec. 1. 11:14
 29/55 anonim ***** válasza:
100%

Balázs, a lényeget nem érted. Egy jobb nőre MINDEN ÉLETKORBAN rohadt nagy a kereslet. Ennek a halmaznak a nagyja mindenkor zaj. Az adott nő semmit, de az égvilágon semmit nem veszít azzal, ha 35 fölött 500 nyáladzó RecskaMatyiból lekopik úgy 200. Válogat a megmaradt 300-ból, akik között így sokkal könnyebben talál értelmes társat.

Tudom, hogy neked fölösleges magyarázni, de ahányszor rázendítesz a piacra és keresletre, pont annyira életszerű problémákat fogalmazol meg, mint a másodikos matekpéldákban a 'ha van 350 görögdinnyém...' kezdetű feladatok.

2021. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%
De nem a “piacnak” akarnak megfelelni az emberek, hanem saját maguknak :D az én értékem nem azon múlik, hogy hány éves vagyok és/ vagy hogy nézek ki. 30 alatt vagyok, szóval nem talált be hogy 30 felett csökkenne, csak simán nem ezen múlik. Neked lehet, de az emberek általában nem ilyen felszínesek :D
2021. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!