Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kik vannak még ilyen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik vannak még ilyen vagy hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Ma voltam állásinterjún, fel is vettek a munkahelyre ahova szerettem volna menni, viszont ahogy hazaértem elkapott a sírás. Már 2 órája sírok…

Tudatosult bennem az, hogy a párommal nem is vagy csak nagyon keveset fogunk tudni találkozni.

Én 3 műszakban fogok dolgozni, ő pedig 12 órában dolgozik (3 nap munka, 3 nap pihi).

Nem tudom, hogy hogy fogjuk tudni megoldani a találkozást, mert még nem tudom a beosztásom.

Reméljük és bízunk benne, hogy ki fogunk tartani egymás mellett.

Nagyon szeretjük egymást.


Valami tippeket, tanácsokat kaphatok? Vagy esetleg elmesélnétek ki hogy vészelte át ezeket az időket?



2021. szept. 28. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan meglesz a beosztásod és akkor leültök ötletelni, biztos meg tudjátok majd oldani, egyelőre még ne temesd a kapcsolatod :) Nem tudom mikor terveztek összeköltözni, de az is sokat fog dobni a helyzeten.
2021. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1, max másfél éven belül tervezzük az összeköltözést☺️
2021. szept. 28. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rendőr vagyok, a párom is. Szerintem minden elmondtam, nincs lehetetlen. Kevesebb, de minőségibb együtt időtök lesz. És nyugi, ha őszinte a szerelem, nem lesz gond.
2021. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!