Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 körüliek! Ti is tapasztaljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüliek! Ti is tapasztaljátok a korosztályotokban hogy az utóbbi pár évben a hasonló korú nők rohamtempóban adják el magukat, házasodtak, babáztak le?

Figyelt kérdés

A huszas éveim első felében leginkább a nyaralós, bulis fotók jöttek szembe ezektől a nőktől a közösségi oldalakon, falták az életet. Nyilván sok férfit elfogyasztva.

Aztán 27-28 körül mintha megszólalt volna valami vészcsengő és hirtelen a babás fotók kezdtek szembejönni.


Ismerek olyat, aki pár hónapos kapcsolat után babázott le.


Mi történik ilyenkor a nőkkel? Észreveszik az első komolyabb ráncokat magukon, rájönnek hogy öregednek, esik az értékük és gyorsan kiválasztják azt a férfit akivel családot alapíthatnak?


2021. dec. 1. 10:30
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
38) Muci, írtál már nekem olyan privátot, hogy "waaaa szexet akarok, dobd le a textilt!!"
2021. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem így lenne, nem lenne tele az Internet IS macskás vénlányokkal."


Az internet a te és hozzád hasonlók picsogásával van tele.

2021. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%

"nekem semmi bajom velük, de nekem hosszú kapcsolatra már korombeli nő se nagyon kellene, mert már az is öreg."


Nekem meg te vagy öreg :)


23L

2021. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

Én vagyok a felszínes? :D Akkor a nők micsodák? Akik a legszigorúbban szelektálnak a férfiak külseje alapján hogy kivel kezdenek?


Akiknek már az is botrány ha a férfi csak 2 centivel nagyobb náluk.

2021. dec. 1. 11:39
 45/55 A kérdező kommentje:

41: És? Mi volt ezzel a gond? Kimondom a vágyaimat, érzéseimet, ennyi.


Fogadtad volna inkább el a közeledésemet, a hőbörgés helyett, lett volna egy kellemes éjszakánk.

2021. dec. 1. 11:41
 46/55 anonim ***** válasza:

“Akiknek már az is botrány ha a férfi csak 2 centivel nagyobb náluk.”


Nem tudom, hány kommentemben kifejeztem már, hogy nem mindenkinek a magasság a mindene. Én pl. 170 centi körül vagyok és több kapcsolatom, meg egyebek is olyan férfiakkal voltak, akik stabilan max 173 centi magasak, mert engem ők vonzanak leginkább. Volt 198 centis barátom is, de kifejezetten negatívan éltem meg azt a magasságkülönbséget.

2021. dec. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

45) Nem röhejes kikérni magadnak, hogy nincs igényed a szexre, miközben idegeneket zaklatsz, annyira meg vagy borulva?

FYI te is tudod, hogy veled nem lenne kellemes éjszakája egy nőnek, taszító vagy.

2021. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:

47: te szó szerint értetted azt amit akár neked írtam? Hogy én ténylegesen veled akarok eltölteni egy éjszakát?


Nálam ez inkább csak bókolás.


Élőben is szoktam úgy bókolni hölgyeknek hogy "szívesen eltöltenék veled egy forró éjszakát"


Mi ezzel a probléma?

2021. dec. 1. 12:00
 49/55 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ez a te esetedben már szexuális zaklatásba megy át.😂
2021. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel egyáltalán nem értek egyet. Én azt veszem észre, hogy pont fordítva van, sok hozzám hasonló fiatal, jóképű, sportos srácnak bejönnek az idősebb nők, csak sajnos sokszor az idősebb nők tőlünk nem akarnak semmit.
2021. dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!