Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Affektálás, ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Affektálás, ha valaki nem hajlandó használni a pottyantós budit?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek, főleg nők, akiknél ez kizáró ok, ha ilyen helyre kéne menni egy hétvégére, hogy kicsit másabbak a körülmények. Nyilván nem állandó jelleggel értem, de 1-2 napra szerintem belefér, miért kell ezen fennakadni?

2021. dec. 1. 13:35
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Mellément a kategória
2021. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
ha nem felel meg neki, nem kell még elegge szarnia
2021. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ott akarsz d.gni? vagy hgoy jön ez a topicsba?
2021. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rossz a kategória, Emberi tulajdonságokat akartam.
2021. dec. 1. 13:56
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem, hogy tisztában vagy a szavak jelentésével.

Másrészt pedig talán 1000-ből egy embert találhatsz, aki hajlandó ilyen helyre menni, akár nő, akár férfi.

2021. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5

Szerintem egy az ezerből kicsit túlzás, nem is olyan rég ez volt az általános. Barátokkal mentem gyakran ilyen hétvégi házakhoz, semmi gond nem volt belőle.

2021. dec. 1. 14:28
 7/16 kovpet ***** válasza:
53%

Hát, az a "nem is olyan rég" azért eléggé rég volt azért. 50-100 éve? Én 40-es vagyok és nem is tudom, hogy láttam-e már olyat, max csak képen.


De ha nagyon kell és csak az van, akkor nem állnék neki építeni egy rendest, az biztos. De szándékosan nem mennék olyan helyre.

2021. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy sok helyen még ilyen van, én jártam jó néhány olyan helyen, ahol ilyen vécé volt, pedig fiatal vagyok. (és kultúrált helyekről beszélek, nyaralók stb.)

Igazán természetközeli élmény :) Nem volt vele semmi bajom. Nem kell lehúzni ;)

2021. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
78%
Nálam a hétvégi telken is csak az van. Egy darabig más nem is lesz. Akik eddig jöttek nem zavarta őket vagy nem tették szóvá.
2021. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Barátokkal. Nő ilyen helyre nem fog menni. Én se mennék. Miért kéne ilyen helyen hétvégézni...?
2021. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!