Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek kozul melyik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek kozul melyik olyan hihetetlen, hogy nokent ramsutik itt, hogy ‘kamu’ vagyok?

Figyelt kérdés

Egy masik kerdes ihletett, illetve tobb hozzaszolotol is megkaptam mar, hogy ‘hazudok’ meg ‘kamu’ vagyok, amikor irtam magamrol par dolgot. (Nem csak en, mas hasonlo parameterekkel rendelkezo noi hozzaszolok is).


Az alabbiak kozul melyik annyira hihetetlen, hogy meg kell kerdojelezni az igazmondasomat? Miert annyira hihetetlen?


- 2 diplomam van, nem bufeszak, de azert nem is orvosi/jogasz.


- Netto 350 korul keresek. Multiban dolgozom Budapesten, tobbnyire nyelvtudast, excelt es ‘jozan paraszti eszet’ hasznalok. Senkit nem ismertem a munkahelyemen, nem protekcioval kerultem be es nem is ‘tettem szet a labam’ senkinek. Budapesten ez nem egy extrem fizetes.


- Vekony alkatu vagyok. Nyilvan nem vagyok egy topmodell vagy tul izmos, de genetikailag vekony-atlag alkom van. Nem hinnem, hogy ez akkora nagy szam lenne, amint irtam, ettol meg messze nem vagyok ‘tokeletes’.


- Igenyes vagyok magamra, szeretek sminkelni es oltozkodni. Nem vagyok az a kikent magassarkus-szoknyas vegzetasszonya tipus, de mindig van rajtam minimalis, termeszetes smink es egyszeruen, de csinosan igyekszem feloltozni. Pl. farmer - bokacsizma - csinosabb pulcsi. Arcra atlagosnak tartom magam, nincs rajtam semmi csunya, de nem vagyok egy fotomodell.


- Angolul felso, nemetul kozepfokon beszelek. Szerintem ezek sem tul extra dolgok 2021-ben. Tobbynire minden kozepiskolaban tanitanak 2, de legalabb egy nyelvet. A nemetet altalanos iskola ota tanultam, az angol pedig a mai vilagban mar akaratlanul is raragad az emberre (filmek, zenek, akarmi).


- Onallo egzisztenciam van es sporolt penzem, mindent magamnak fizetek az utazasoktol kezdve a ruhakon at. Orokoltem elhunyt szulotol egy lakast, tehat ebben elek egyedul. Ez az egyetlen ‘extrem’ dolog, ami talan ritka manapsag, de szerintem senki nem irigyelhet azert, mert meghalt egy szulom. A lakast sajat penzembol rendeztem be, ujitottam fel.


- Van baratom, aki szamomra egyaltalan nem egy ‘kompromisszumos’ kapcsolat. Valoszinuleg itteni szohasznalattal nem ‘chad’, de magas, jokiallasu, jokepu, intelligens es kedves, humoros ferfi. Mellesleg anyagilag rosszabbul all, mint en. (de nyilvan nem ‘tartom el’, csak azert mondom, hogy megelozzem a golddigerezos kommenteket)


Ezekkel a fentebb leirt dolgokkal teljesen ATLAGOS nonek erzem magam. Nem vagyok gazdag, nem vagyok szupermodell, nem vagyok sztarugyved, nem jarok brad pittel. Nem tudom, melyik olyan hihetetlen ezek kozul? A kornyezetemben a legtobb noismerosomrol szinten elmondhatok ezek tobbe - kevesbe (pl. van aki nem

olyan vekony, de az en fizum duplajat keresi stb).


2021. dec. 2. 17:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%

Gratulálunk tökéletes életedhez!

Privátban tudok ajánlani nagyon jó pszichiátert.

2021. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon szépen eldicsekedtél. Tessék, itt egy keksz. *keksz*
2021. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Nah... az altalad leirtakat itt senki nem tudja leellenorizni, hogy tenyleg ugy van-e, irni barmit lehet, viszont az, hogy egy anonim oldalon, altalad ismeretlen emberek velemenye erdekel es ezzel ennyire foglalkozol az mindennel tobbet elarul rolad.
2021. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
43%
ego növelés kis csibém?
2021. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%
Nekik ez azért hihetetlen, mert él a buta kis fejükben a kép, hogy aki lepontozza őket, az biztosan ugyanolyan frusztrált lúzer nőben, mint ők férfiban.
2021. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
30%
350 ezer??? Az azért nem túl combos! Mondom ezt nőként...
2021. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
46%

Nincs semmi gond ezzel megorokoltel egy lakást, amiben laksz és van dolgozol egy munkahelyen nem igazán jó pénzért.


Most miért mondanánk hogy kamu ? Ez több mint egy átlag nő, de semmi kamualap nincs benne

2021. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezen a furcsa? Rengeteg ilyen nő van.
2021. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
48%
A kérdező pont, hogy nem dicsekszik...
2021. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%

Elolvastam, normális, átagos nő vagy.


F

2021. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!