Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hihetetlen sokak számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hihetetlen sokak számára, ha egy nő egyedül tervezi leélni az életét?

Figyelt kérdés
Én elég régóta tudom, hogy nem vágyom párkapcsolatra, szexuális kapcsolatra, semmire. Benne van a tény, hogy sosem voltam fiúval se lánnyal, nem volt semmi szexuális élményem de akkor is tudom belülről, hogy én nem tudnék alkalmazkodni valakihez, főleg testi kontaktust is végezni vele. Mindig mikor felkerült a téma sokak csodálkozva bámultak. Miközben minden irányból ismerősök, barátok panaszkodnak nekem, hogy így megcsalt, erőszakoskodik velem, nem is szeret, nem törődik velem stb. Nos köszönöm szépen de ezekre nem vágyom. Baráttnőmet is elég ijesztően bántalmazza a pasija, pedig kezdetben tök normálisnak tűnt. Én érzem magamon, hogy jól megvagyok egyedül is, gyereket meg végképp nem kívánnék a nyakamra, 9 hónapig szenvedjek, majd a szülési szenvedés, kitudja mivé fejlődik...Amúgy is utálom a gyerekeket, mindenhol erőteljesen bámulnak, bezzeg a szülő szerint nincs ezzel probléma, csak nekem kellemetlen. Hiába nézek el néha érzem, hogy bámul. Sose értettem miért vagyok babáknak meg kisgyereknek ennyire érdekes. Itt is a gyakorin sokan megvetik azokat akik kijelentik, hogy nőként igenis egyedül akar élni, meg egyszerűen nem akarják elhinni, mintha a pasi ténylegesen tudja hogy mit akar a nő mikor sose látta, nemismeri a háttérinfójat...Vsgy ennyire nagy az egója és azt hiszi minden nőnek kell pasi...Komolyan, ennyire hihetetlen, ha valaki képes magányos élni?Most mondhatjátok, hogy "de hisz az ember társas lény, kell a társ"...figyu sehol nincs leírva, én testem én életem, ne más döntse el mit akarok. 23 vagyok és nő és hátamra se kívánok kapcsolatot.

2020. nov. 16. 07:45
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
84%

Első két mondatot olvasva: jólvan, csinàld.


Miért hihetetlen? Mert még manapsàg is tàrsas lénynek gondoljàk az emberek magukat, ennyi az egész.

2020. nov. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Én csak azt szeretném mondani, hogy menj el egy pszichológushoz mert ez egy trauma miatt lehet így. Lehet, hogy csak annyi az oka, hogy még nem találtál olyan fiút aki szeretett volna. Ugyanakkor lehet az is, hogy valami traumát a szüleid kapcsolata okozott.
2020. nov. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

"de akkor is tudom belülről, hogy én nem tudnék alkalmazkodni valakihez,"


Szerintem azért gondolod így, mert nem találkoztál még senkivel, aki megfogna.


Ám ha te már elöntötted, hogy te egyedül akarsz lenni, akkor legyen úgy. Csak legyen valami jól fizető képzettséged, hogy magadban is kényelmesen tudj élni.

2020. nov. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Költözz az erdőbe
2020. nov. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
99%

Hajrá. Én támogatlak. Komolyan.

De ne azért ne legyen kapcsolatod, mert sok rosszat hallottál, láttál, hanem azért, mert nem is akarsz. Egyébként, ha semmi vonzódás nincs szexuálisan sem, akkor lehet hogy asszex vagy.

2020. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
Gyere hozzám,én sem szexelek.
2020. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Most komolyan az zavar, ha egy kisgyerek bámul? Engem is bámulnak, mindenkit bámulnak. Olyan, mintha egy kutya bámulna, egy kisgyereknek még nincs sok esze, nincsenek benne szociális gátlások...

Szerintem az a te bajod, hogy nem kellesz egy férfinek sem és így próbálod "igazolni" saját magad és mások előtt ezt a tényt.

2020. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
Tipikus megerősítős kérdés:) Megerősítelek. Egyetértek hogy egyedül élj. Azért egyszerűbb őszintén ezt mondanom, mert van tök normális ismerősöm, aki így él és amúgy meg semmi gond vele. A bámulást nem értem. Engem nem szoktak bámulni. Nincs neked mondjuk egy füled? :)
2020. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
13%
Elég furcsa ember lehetsz...
2020. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Miért érdekel, hogy másoknak mi a véleménye a te életedről.


Ha így akarod csináld, de a jelek szerint magad sem vagy benne biztos, így aztán nehéz eldönteni, hogy minket győzködsz vagy magad.



Btw, nekem van ilyen nő a környezetemben, 30+ éves, sosem volt semmilyen kapcsolata (pár, szex, etc), és annyit szokott tenni, hogyha valaki bepróbálkozik nála, akkor udvariasan elutasítja. Ezt leszámítva nem ezen pörög.

2020. nov. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!