Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves korodik Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves korodik Nektek milyen "minőségű" kapcsolataid voltak?

Figyelt kérdés
Nekem még egyszer sem volt barátnőm, el sem tudom képzelni hogy milyen lehet. Nagyon nehezen viselem már az egyedüllétet. Nagyon lefoglalja az ember egy barátnő? Akkor meg az egyedüllétet fogom visszasírni?:D
2021. dec. 2. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem volt

ha magányos vagy, járj társaságba. Nincs más út

2021. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az elsőt nagyon komolyan vettem, hogy jól csináljam, de amúgy egy vicc volt az egész, én meg egy hülyegyerek, hogy elhittem.

A második szépnek indult, de egy súlyosan toxikus kapcsolat lett belőle. Elvesztettem minden önbecsülésemet, mire kimásztam belőle.

A harmadik egy gyenge próbálkozás volt két össze nem illő, de magányában egymásra fanyalodó embertől.

2021. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

25eves koromig..

16evestol 19ig egy 3eves kapcsolatom volt

Aztan kb 22evestol 25ig egy 3eves ujbol

38ffi

2021. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1 3 eves es 1 2 eves
2021. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát, egy elég vacak volt.

Azóta se volt másik.

2021. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

12 éves barátság volt, de én voltam a szamár, amikor ló nem volt. Inkább a szemeteszsák, de pl közös élményeink sose voltak, mert valahogy szart rám. Inkább ne lett volna, nem hiányzik most sem.

Jelenleg van egy "barátnőm", de mostanra úgy érzem, hogy az ilyen kapcsolatok felszínesek, nagyon nehéz olyanná alakítani ami mind a két félt egyenlően épít, vagy kis különbség legyen ebben. Ha van, akkor jó, de ha nincs az sem baj. Én így vagyok ezzel. Bár én introvertált voltam egész életemben. 21/L

2021. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Egy kapcsolatom volt (volt egy komolytalan tiniként) és van :)


Együtt élünk, tervezzük az esküvőt


22

2021. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7 éves Kapcsolatom volt

Azóta mar nem vagyunk egyutt

32N

2021. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

17-19-ig volt az első kapcsolatom. Azóta sok kaland volt, meg pár komolyabb is, de nem vagyok még kész elköteleződni, egyszerűen nem találom a nagy őt.

25N

2021. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatom van kicsit több mint 1 éve, most vagyok 22.
2021. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!