Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves koromra sem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves koromra sem volt hosszabb kapcsolatom, akkor velem valami nagy baj van?

Figyelt kérdés
Összesen 2-3 1-2 hónapos kapcsolatom volt egész életemben. Mivel nő vagyok, az oldalon olvasottak alapján selejtnek kell lennem. Igaz lehet?
2017. nov. 20. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nehéz eset vagy
2017. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem volt.


Ja, és végképp ne érezd magad selejtnek, csak éld az életed, aztán ha ez az óhajod, előbb-utóbb úgyis lesz valakid.


22/N

2017. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. H..lye vagy, csak ennyi, ha a gyk-t veszed alapul, de arról nem mi tehetünk.

2. Nézz magadba, biztos, hogy hibás vagy, különben lenne hosszú kapcsolatod.

3. Fejezd be a rinyálást és foglalkozz önismerettel, hogy megtudd, hogy mi a probléma veled!

2017. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Biztos,hogy nem vagy selejt. :)


Ha valamennyire is nyitott vagy a netes ismerkedésre, akkor írhatnál egy privátot.

2017. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem úgy tűnik, hogy ez zavarna, tőlem nyugodtan maradhatsz egyedül a hátralévő életedre, engem nem fog zavarni. :)
2017. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, én 25 éves férfi vagyok, jól nézek ki, van 2 diplomám, van munkám, vannak jó befektetéseim, szüleimtől elköltöztem, vannak céljaim, beutaztam fél Európát és több távoli kontinensre is elmentem, síversenyeket nyertem, megtanultam szörfözni, meg egy csomó mindent kipróbáltam, de nekem se volt még soha hosszútávú kapcsolatom. Szerinted selejtnek érzem magam?;-)

Szard már le, a gyk. negatív kommenteit! Itt elég sokan teljesen elvesztették a realitásérzéküket. Azzal törődj, hogy mi a jó neked, ha te így jó érzed magad, akkor semmi gond.

Amúgy gondolom te is olyan helyzetben vagy mint én, hogy szimplán csak nagyon szerencsétlen voltál a szerelemben. Én alapvetően nem vágytam párkapcsolatra, viszont volt néhány lány, akikbe beleszerettem, de nem viszonozták, velük nagyon szerettem volna összejönni és eléggé kikészültem, hogy pont nekik nem kellettem, miközben egy rakás lánnyal meg simán összejöhetnék, akik nem érdekelnek engem.

2017. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!