Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ázsiai (kínai, japán, koreai,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai (kínai, japán, koreai, vietnami) srácoknak mi az ideáljuk nőben?

Figyelt kérdés
Mind külső, mind belsőre értem ezt. Annyit tudok, hogy ott a fehér bőr az eszményi, ellentétben itt a barna.

2021. dec. 5. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

barmilyen fura, nem egyforma a tobbszazmillio azsiai ferfi izlese.

es itthon sem a barna bor az ‘eszmenyi’, mer kulturaltabb korokben.

2021. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted több millió férfinak ugyanolyan az ízlése? Istenem... Mindegyiküknek más. Több ázsiai barátom van (elsősorban japánok és thaiföldiek) és mindenféle párjuk van: a legtöbbnek szintén ázsiai párja van, valakinek fehér (itt is több "árnyalat" van), és az egyiküknek afrikai. Jellemre pedig még inkább szétágazó, hogy melyiküknek mi vonzó.
2021. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Neked az összes barátnőddel megegyezik az ízlésed?

Miért gondolod azt, hogy több millió férfinek azonos az ideálja?

2021. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szépségideál ott az extra vékony, fehér bőrű, kislányos nő. De ez nem jelenti azt, hogy mindegyiknek ez az ideálja.
2021. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm. Neked átjött legalább.
2021. dec. 5. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Főleg azokat a nőket bírják, akik nem olyan ostobák, hogy egy kalap alá vegyenek több millió férfit. Fokozza a primitívséget, hogy például egy vietnami férfi kulturális háttere kb semmiben nem hasonlít egy dél-koreaiéhoz.


Szerintem kicsit gondolkozz, mielőtt kiírsz egy buta kérdést.

2021. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer csereltem képet egy koreaival, nem jöttem be neki, kb 160 cm 55 kg voltam es 35 éves. Kértem, küldjön egy képet az ideáljáról. Küldött egy 28 éves kislányos vékony babaarcu csajt. Visszaírtam hogy 12 évesnek néz ki. Azt írta, igen, ezért tetszik. Egy blogban pedig egy csaj panaszkodott a koreai pasijárol, hogy állandóan a külsejét vegzálta meg 170 cm 52 kgot lekövérezett nála.
2021. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 nem semmi, két darab ember! Ez már reprezentatív tanulmány :D
2021. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!