Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fura ez vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura ez vagy ez teljesen normális dolog?

Figyelt kérdés

A párom időközönként rászokott nézni azoknak a nőknek az adatlapjára akivel volt (főleg) intim kapcsolata.

Nem ismerősök már, nem beszélnek meg semmi de akkor miért érdekli, hogy mi van velük?

Nekem eszembe sem jut, hogy az exeim profilját böngésszem így számomra ez fura..


2021. dec. 6. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

szerintem normális.

valaki egyszerűen kíváncsi, kiből mi lett, hogy alakult az élete, akkor is, ha nincsenek beszélő viszonyban.

2021. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Én olyanokat is lecsekkolok utólag akikkel nem volt semmi extra. Csak sima kíváncsiság ez, normális.
2021. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem normális, de mindenki azt fogja mondani, amit ő csinál vagy csinálna, kíváncsi ember-e vagy nem.
2021. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

"akkor miért érdekli, hogy mi van velük?"


Mondjuk ez csak simán lehet egyszerű emberi kíváncsiság. Az általános vagy középiskolai osztálytársaim profiljára is ránézek max. pár évente, hogy mi van velük. Egy régi szeretőmére miért ne néznék rá?


Pl. tök érdekes volt, múltkor láttam hogy a csajok akikkel egyetem alatt voltam huszonpár éves korunkban, ott az egyik csajból pl. Dániában élő fotós lett, a másik a Telekomnál középvezető, stb-stb. Pedig akkor ezeket nem néztem volna ki belőlük. Szerintem ez már önmagában érdekes.

2021. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a furcsa, hogy ezt te honnan tudod.
2021. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

4-es vagyok. A szerető szó miatt pontoztatok le? A szerető szó alatt nem azt értettem, hogy valakit megcsaltam azzal az emberrel. A szerető szó simán csak azt is jelentheti, hogy voltam valaha vele szexuális/romantikus viszonyban.


Biztos tanultatok általános és középiskolában népdalokat ének órán. Abban is pl. a régi népdalokban szeretőnek hívták a barátot/barátnőt is.

"Jaaaaj Isteeeneeeeem, elhaaagyooott a szereeeetőőőőm..." -hangzik sok énekben. Akkor nem a szeretőre gondolt, akivel csalt valakit, hanem szeretőnek hívták régen a barátot/barátnőt, amikor még pl. 50-100 éve ez a házasságon kívüli barátnőzés nem volt divat.

2021. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
#6 száz éve a paraszti világban valóban ezt is jelentette a szerető. de nem a száz évvel ezelőtti paraszti világban élünk. itt az ideje frissíteni a szókincsedet, ha nem akarod, hogy tömegével félreértsenek az emberek.
2021. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"még pl. 50-100 éve ez a házasságon kívüli barátnőzés nem volt divat."


Dehogy nem. Mindig is volt megcsalás.

2021. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7. Értem. Én máshol is hallom ezt pl. angol nyelvterületen is, hogy a szerető ("lover") így is van használva. Napjainkban is. Filmekben, sorozatokban (amik napjainkban játszódnak, nem a múltban) is lehet hallani.


Szeretőm pl. az a csaj, akivel kötetlenül összejárogattunk egy ideig, miközben egyikünknek sem volt mással semmije.

Vagy pl. a szeretőm volt egy külföldi Erasmusos csaj fél évig, akivel mindketten jól éreztük magunkat egymással, voltak mondhatni érzelmek is, de tudtuk véget ér a dolog, amikor ő fél év után elmegy az országból. A barátnőm, párom biztos nem volt, úgy nem hívnám őt. De dugópajtim sem, mert annál több volt. (Eljártunk közös programokra, bemutattuk egymást a barátainknak, de tudtuk vége lesz majd.) Akkor ezt hogy hívnád? A szerető szó pont tökéletes. Lefedi a dugópajti és a párkapcsolat közötti területet.

2021. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem amig nem napi szinten nezegeti, hanem mondjuk felevente eszebe jut es ranez, addig oke. neha en is ranezek regi pasijaim

adatlapjara puszta kivancsisagbol, se nem erzek irantuk semmit vagy azert, mert hianyoznanak.

2021. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!