Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kelthetném fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van az egyetemen egy csoporttársam, aki nagyon tetszik. Időnként beszélgetünk órák között, sokszor van hogy összenézünk órán, de közben meg messengeren szinte nonstop beszélünk. Igazából csak szeptember óta ismerjük egymást, úgyhogy olyan nagyon sok mindent nem tudok még róla, de úgy vettem észre hogy én is szimpatikus lehetek neki de egy kissé felénknek tűnik. Szerintetek mit tegyek, hogy kicsit jobban meg tudjuk ismerni egymást vagy hogy tereljem át a témát kicsit személyesebbre az egyetem meg más nagyon általános dolgok helyett? Most jön a vizsgaidőszak, úgyhogy személyesen már nemigen fogunk találkozni, így az az opció nem működik, hogy hívjam el valahova (másik városban él, és hazautazik)

21/L



2021. dec. 6. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:

És ha kicsit konkrétabban flörtölnél vele, akár írásban is? Esetleg, ha vagytok olyan viszonyban, próbálj vele telefonon beszélni. (de fontos, hogy ne csak úgy random felhívd, ajánld fel!)

Sajnos a személyes flörtnél ez százszor nehezebb, de arról már lemaradtál. Ha kíváncsi rád, mint nőre, akkor venni fogja a lapot és lép.

2021. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!