Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látom most szebbnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom most szebbnek az exem, mint amikor együtt voltunk?

Figyelt kérdés
amikor jártunk akkor is egy csinos csaj volt, de amióta kidobtam valahogy másabb. szőkésbarna volt, most szőke, ami iszonyú jól áll neki, csinosabban is öltözik és valahogy úgy egybe másabb. meg a kisugárzása. Csak azért látom szebbnek, mert már nem az én csajom, és ez elmúlik?
2021. dec. 6. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de lehet felszabadult lett nélküled (egy a sok-sok lehetséges válasz közül)
2021. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Kivirult h nem vagy vele..kinyílt
2021. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Hát így szokták a nők! Mikor vége van egy kapcsolatuknak, akkor megújulnak. Új ruci, új séró, erőltetett vigyor, és már mehet is a pasizás!
2021. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Attól h kivirul stb ...nem azt jelenti h pasizik is.ezt a himsoviniszta dumát
2021. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3

az a baj, hogy nem tűnik erőltetettnek a vigyor, meg nem is vigyorog mint egy hülye, hanem valahogy olyan más.

hát van most egy faszija, utánam nem sokkal lett neki, de inkább hagyjuk milyen

2021. dec. 6. 20:39
 6/15 anonim ***** válasza:
10%

4-es!


pszt!

2021. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

6-os !!

Neked is

2021. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

A 3-as vagyok!


Oké, tévedtem, nem pasizik! Hanem már be is pasizott!

2021. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
En csak saját magamból tudok kiindulni! En is voltam igy ,mikor szakítottam!mintha újjá születtem volna es végr önmagam lehettem!!úgy öltöztem ahogy akartam,sminkelés..minden ,senki nem szólt be .jo érzés volt
2021. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%

9-es!


Ezek a gonosz férfiak mindig megmondják nektek nőknek, hogy hogyan öltözzetek meg sminkeljetek! Borzalom!

2021. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!