Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Poliamória? Egyik fél férj és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Poliamória? Egyik fél férj és feleség, másik fél szerető. Egy családban élnek. Egy házban, együtt. Mi a véleményetek róla? Tényleg létezik, hogy egyik sem féltékeny a másikra? Soha? (Tegnapi fókusz)

Figyelt kérdés
Hogy álltok ehhez? Féltékeny típus vagy? Vagy beleférne nálad egy ilyen család?

2021. dec. 2. 13:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Simán létezhet, mindenféle ember van, valakinek pont ez az ideális.


Nekem nem jönne be, én féltékeny típus vagyok, de nem ítélem el azokat akiknek ez jó :)

2021. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha valakit szeretni kell, mert felvállalja, hogy a saját neméhez vonzódik, akkor ugyanúgy szeretni kell azt is, aki felvállalja, hogy több szerelme van.
2021. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul mindhárom félnek pluszban is szeretője. Összejárnak, mindenki mindenkivel jóban van. Hát nem mondom, dobtam egy hátast. :)
2021. dec. 2. 14:30
 4/8 A kérdező kommentje:
*plusz is van szeretője
2021. dec. 2. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

a mi kultúrkörünkben ilyen nincs

ha kisgyerek kortól beleneveled, hogy ez normális, akkor más a helyzet

2021. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Ebbe a helyzetbe kódolva van a tragédia (gyilkosság, öngyilkosság, "jó" esetben "csak" bántalmazás, erőszak, megnyomorított, lelkisérült gyerekek).
2021. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olvassatok utána a szó jelentésének. A lényeg, hogy egy ember több emberbe szerelmes egyszerre. De akit jobban érdekel, az Rtl Most-on visszanézhető a Fókusz dec. 1-i adásában.
2021. dec. 3. 13:21
 8/8 A kérdező kommentje:
5.! Pont egy magyar csajról szólt a fáma. Ráadásul nem nagy durranás, jó ronda.
2021. dec. 3. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!