Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abban az évben, amikor összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban az évben, amikor összejöttetek a párotokkal, már együtt is töltöttétek a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen
2021. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Igen, mert addigra már össze is költöztünk:p
2021. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 harebell ***** válasza:
41%
Nem, nekem a karácsony abszolút családi ünnep.
2021. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Mindeneki a családjánál vacsorázott szenteste, majd átjött hozzám, eltöltöttünk nálunk egy kis időt, majd átmentünk hozzájuk.
2021. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Úgy volt majdnem mint a 4esnél,de amúgy nem nagy értelmét láttam így. Nem vagyok az a karácsonytól lázba jövős tipus. Szenteste otthon, 25 én elutazott hozzám elment vele az idő, 26 án én utaztam hozzá. Mindenhol ugyanaz az étel rakás sütemény ,egyél kóstold meg..bájolgás. Inkább lettünk volna 1 napot együtt 2esben, aztán ki ki a maga szüleihez rokonaihoz
2021. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Hasonlóan 5-öshöz.

Csak nálunk annyi volt még, hogy (mivel akkor még csak 3 hete jártunk), 23-án elmentünk egy hangulatos, elegáns belvárosi étterembe kettesben, ez volt a mi kis "szentesténk". Utána nála átadtuk az ajándékot egymásnak. Aztán 24-én mindketten a családunknál voltunk, 25-én ő jött hozzánk (akkor lett bemutatva a szüleimnek is), és 26-án én mentem hozzájuk (mármint vele együtt az ő szüleihez).

2021. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert akkoriban a férjem még külföldön élt. De szinte folyamatosan videocset kapcsolatban voltunk az ünnepek alatt. Ez 4 éve volt.
2021. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Egy napot a saját szüleinkkel külön a többit együtt. Azota ez borult mert én eü-Ben dolgozok ő meg rendőr lett ☺️ Mindketten dolgozunk karácsonykor.
2021. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Karácsony egyik napján mentem el hozzájuk.
2021. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Augusztusban ismerkedtünk meg a Tinderen. Októberben összeköltöztünk. Decemberben pedig együtt fogunk karácsonyozni. 😊
2021. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!