Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem egy lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal. Segítség?

Figyelt kérdés

Nyáron összejöttem egy lánnyal, akivel egy gimibe járunk, ő 10.-es én 11.-es. Nem tudom hogy mennyit legyünk együtt bent a suliban, nem akarom túlzásba vinni, hogy egyfolytában egymás nyakán lógunk, de nem is akarom elhanyagolni, meg azért sulin kívül is jó volna találkozgatni.

Most van először barátnőm, tehát minden jó tanács jöhet, mit hogyan csináljak meg ilyenek...



2014. aug. 26. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt nektek kell megbeszélni...nem tudjuk milyen igényeitek vannak...
2014. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én osztályomban vannak olyanok, akik járnak, és egyáltalán nem lógnak egymás nyakán, szinte semmit. Iskolán kívül találkoznak sokat. Bár kinél hogy.

Szerintem ha naponta 1-2 szünetet együtt vagytok, az épp elég. Aztán majd meglátod, igényel-e többet. Vagy beszéld meg vele.

2014. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt jó hogy feltetted.

A suliba ne legyetek sokat együtt, max napi egyszer, az egyikötöknek sem jó ha minden szünetet együtt töltitek. Hamar kiég a kapcsolat. Meg magatoknak tesztek rosszat, hisz egy jó barát szívből örül ha barátjának van valakije, de ha minden szünetben a barátnővel lóg az rosszul fog esni nekik, még ha nem is mondják. Persze ugyan Ez a helyzet a lány oldaláról. A szociális kapcsolatoknak árthat ez. De mivel a szerelem vak, ezért ezt nem szokták észre venni. Mindenkinek legyen meg a saját kis élete. De azért általában napi egyszer fussatok össze ha már egy suliban vagytok, vagy nem találkoznátok minden nap akkor telefonon vagy neten beszéljetek egy kicsit. Iskolán kívül meg. Meg heti 3 napot legalább legyetek együtt átlagban, de sokkal több itt sem kell, ha ráértek az egyik nap azért legyen hétvége. mert mindkettőtöknek lehet egy csomó elfoglaltsága, tanulás, családi program, sport, hobbi stb. de azért minden héten legyen három négy, de ha ritkán egy vagy kettő az is belefér, de akkor a suliban találkozzatok és beszéljetek.

2014. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolsó, a 2-3 nap a 7-ből nem kevés egy kicsit?:/ egyébként igaza van abban, hogy suliban nem kell sokat, de azért ott is fussatok néha össze...:)
2014. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak szerelmespárok, és ők feszt egymás nyakába lógnak. Még órán is. És senki nem nézi őket jó szemmel. De talán meglehet találni a normális középutat, hogy ne legyen ez a kullancs effektus se, és az se, hogy úgy nézzetek ki mint az idegenek. Suliban szerintem úgy kéne hogy te a fiúkkal lógj, de a lányok közül a barátnőd legyen az akivel a legtöbbet társalogsz. És fordítva.
2014. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!