Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az anyagi helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az anyagi helyzetetek, amikor összejöttetek, és milyen most? Vittétek együtt valamire?

Figyelt kérdés

Nekem: iskolába jártam, mellette dolgoztam, örököltem 3 milliót, volt saját autóm. Havi 120 ezer volt a bevételem.Nem volt ingatlanom.

Férjemnek: volt autója havi 200 körül volt a bevétele. nem volt ingatlanja.

Most: házasok vagyunk, van egy házunk (hitellel) van 2 autónk, de nem azok amik régen. Közös vállalkozásunk van, együtt dolgozunk.Jól keresünk, de nem élünk túl nagylábon.



2020. márc. 10. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Dolgoztam, a párom is. Én örököltem, abból egy házat vettünk. Neki volt 2 millió megtakarítása. Vettünk Balatono telket, építettünk rá egy házat. Tehát most van 2 házunk 3 autónk, 10 millió megtakarításunk, egy közös vállalkozásunk és persze 2 szép gyerekünk. De volt egy2 éves időszakunk a közös vállalkozásunk előtt, mikor padlón voltunk anyagilag.
2020. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mikor belefutottam az azóta feleségembe, épp csöves voltam, még kajára sem volt pénzem. Ott aludtam ahol sikerült. Mára hitel nincs, van két ház, több autó, talán veszünk nyaralót, ha rábírom a párom venni.

Akkor ott nem áll mellettem a párom, talán teljesen elkallódok. Mivel kiállt a végtelenségig mellettem, már volt kiért változni. Volt értelme, hogy hajtsak, dolgozzak.

2020. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejöttünk, én egyetemista voltam, ő dolgozott, keresett kb 90 ezret (10 éve). Másfél évvel később költöztünk össze, én is kerestem 90 körül, aztán egy ideig nem volt melóm, nagyon csórók voltunk. Se autó, se ingatlan, se megtakarítás. 20-as éveink elején jártunk.

Most már 4 tagú család vagyunk, én vállalkozó lettem, ő ugyanott dolgozik, csak már feljebb lépett. 650 ezer körül van a bevételünk, de lesz még több is, én csak nemrég indítottam a vállalkozást, szépen haladok előre. Van kocsink, most vettünk nemrég egy kertes házat.

2020. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó forintjainkból, az értékeink eladásából (notebook, telefon, stb) felköltöztünk Budapestre, én itt kaptam munkát, őt ide vették fel egyetemre. Nettó 195ezret kerestem én, Ő 0 Ft-ot.


Most 5 évre rá, 1,5 millió körül keresünk ketten, jóval 10 millió fölötti megtakarításunk van (bankbetét, MÁP+, részvények), ha nincs COVID hiszti, akkor havonta utazunk külföldre, relatív rugalmas munka mellett. Kocsit Ő nem akar, mert felesleges. 1-2 hónapon belül havi 2 körül fogunk közösen kapni.

2020. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejöttünk:

Én tanultam, mellette dolgoztam, de az zsebpénznek volt elég, pártízezer forint havonta, ennyi fért bele az egyetem mellett. Nem volt ingatlanom, se autóm. 1millió forintom volt a bankszámlámon, örökség.

Párom már dolgozott, pályakezdőként, valami 160-at keresett. Autója volt, ingatlanja nem.


Most:

Mindketten teljes állásban dolgozunk, párom is váltott. Van saját házunk, van autó (párom jó öreg kisautója ami a megismerkedésünkkor is), mindketten 250 körül keresünk, kellemesen élünk.

2020. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!