Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta, hogy nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta, hogy nem volt még komoly kapcsolata, amikor ez valószínűleg nem igaz?

Figyelt kérdés

mar par honapja egyutt vagyunk, minden rendeben van koztunk, jol mukodik a kapcsolatunk alapvetoen. meg az elejen, mikor randizgattunk, rakerdezett, hogy hany komoly kapcsolatom volt. megmondtam neki, hogy nem nagyon volt, inkabb csak olyan ‘elvagyunk’ jellegu dolgok. amikor visszakerdeztem, azt mondta, neki se nagyon volt meg komoly.

igazabol ennyivel le is rendeztunk, en nem akartam ot faggatni es o se folytatta a temat.


DE kozben meg feltunt, hogy facebookon es instagramon meg regebbrol, 6-7 evvel ezelottrol fentmaradt egy-egy kozos posztja egy lannyal, aki a baratnoje volt. kozos utazas, mozizas, szulinap, etterem stb, egy-ket komment regebbi kepek alatt, megjelolt posztok stb, csak ilyen alap dolgok, egyik sem csokolozos vagy nyalas, de latszik, hogy egyutt vannak es nem csak parhonapos kavaras.

nem nagy facebookos, szoval valoszinuleg csak elfelejtette letorolni, nem is tudta, hogy meg fent vannak, nem foglalkozott vele, szoval ez a resze nem annyira zavar.


tudom, szanalmas, hogy atturtam az egesz instajat, facebookjat, ettol most tekintsunk el.

ami zavar, hogy miert tagadhatta le ezt a kapcsolatot? ha nekem valakivel nem komoly a kapcsolatom, akkor nem mutatom be a barataimnak, csaladomnak, nem posztolgatok kozos kepet facebookra.

azt is mondta mar, hogy a legtobb regi csaja nem erdekelte annyira.


lehet, csak egyszerubbnek tunt neki azt valaszolni, hogy neki se volt komoly, nehogy ‘hulyen’ erezzem magam amiatt, hogy nekem se volt? vagy elkepzelheto,

hogy hiaba vitte be a tarsasagba meg posztolt kozos kepeket, nem tekintette komolynak a dolgot? (ezt nem tudom elkepzelni..) vagy csak igy utolag belegondolva erzi jelentektelnnek? vagy egyszeruen csak nem akar eola beszelni valamiert?!

egyszeruen nem ertem az okat, miert kellett letagadni, amijor amugy mindent meg tudunk beszelni es nem vagyok feltekenykedos fajta. csak ez a viselkedes furcsa nekem es nem latom, miert volt ra szukseg.


tudom, kerdezzem meg ot. majd meg fogom, ha szobajonnek ilyesmik, most nem akarom a semmibol letamadni, hogy lattam egy 6 eves posztot a csajaval..


(mindketten a huszas eveink vege, kozepe fele vagyunk)


2021. nov. 17. 13:35
 1/5 A kérdező kommentje:
(a lany amugy azota ferjnel van, tehat azt kizarom, hogy meg oda lenne erte v ilyesmi)
2021. nov. 17. 13:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem gondolta komolyan. Attól ,hogy még vannak fent képek és elmentek ide-oda az nem azt jelenti ,hogy komoly a kapcsolat. Túl gondolod.
2021. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2: lehet, igen, tulgondolom. csak magambol indulok ki, hogy en akivel nem erzem komolynak, azzal nem fogok kozos csaladozos, karacsonyozos, szulinapozos stb kepet posztolni facebookra. meg azt se ertem, eleve miert nem tudta ennyi ido alatt letorolni, amikor a facebook evente bedobja a regi kepeket emlekeztetoul, tehat 6 ev alatt lathatta, hogy ottvannak meg ezek a dolgok a csajjal.


de eleve o kerdezett ra meg anno nalam ezekre a komoly kapcsolatokra, tehat nem hiszem, h titkolnivaloja lett volna, pont ezert ezert is fura. zavar, hogy esetleg ez a lany tobbet jelentett neki annal, mint amit bevall.

2021. nov. 17. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy afféle kegyes hazugság inkább füllentés volt, de el tudom képzelni, hogy neki nem volt komoly. Nem érezte/érzi annak.
2021. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én értem. A kérdező is azt hiszi, hogy hazudik neki a kapcsolat komolyságáról. De mondom, hogy nem az a lényeg mit mond, hanem az, hogyan viselkedik.


Van olyan aki komolyan viselkedik, de nem kéne sose. És van olyan aki egy bohóc, de a tűzbe is bemennék érte.

2021. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!