Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek gondja van a melegekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek gondja van a melegekkel, vagy esetleg homofób, azokat arra kérem ne olvassák tovább a kérdést, haladjanak tovább a következő kérdésre. Köszönöm Miért jó melegnek lenni?

Figyelt kérdés

Kérdésem arra irányul, mi olyan dolog van a melegségben amire azt mondod hogy nem bánod, mert eddig csak rossz dolgokat olvastam, de tudom hogy biztos van is jó része.

Tudom rossz példa de legalább megvilágítom mire is gondoltam, nem kell költeni a lagzira.


2010. szept. 6. 09:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok homofób, tökre elfogadok mindent, de ezt akkor is verném, szerencsétlen melegek meggyalázása, és ezt látják az emberek: http://www.youtube.com/watch?v=PJPEPL-OeI8
2010. dec. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!