Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik úgy gondoljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik úgy gondoljátok, hogy nektek nem a "tipikus szépfiúk" tetszenek, tudnátok képet linkelni, hogy ilyenkor kb milyen kaliberű csávókra gondoltok?

Figyelt kérdés
Csomószor olvasom itt, hogy "nekem inkább az érdekes arcú férfiak tetszenek", "nekem teljesen más típus jön be, mint a barátnőimnek", "a párom mások szerint csúnya, de nekem vonzó", stb. Tudnátok képeket linkelni olyan férfiakról, akik szerintetek másoknak nem vonzóak, nem számítanak jó pasinak, de mégis nektek külsőre bejönnek?

2021. dec. 8. 22:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Adam Driver +1 szavazat
2021. dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Nekem ők ès Jean Reno, fiatalon.

2021. dec. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy nem az a tipikus ‘szepfiu’ nem azt jelenti, hogy rosszul nez ki, cssk nem ez az inges, oltonyos, kockahasu tokeletes frizuraju szepfiu.


szeretem, ha valakinek kicsit kulonlegesebb, alternativabb a stilusa. gimiben en is sok ‘kemenyebb’ zenet hallgattam es ibkabb a bakancsos ‘rocker’ arcok jottek be, mint a gimi szepfiui.

oriasi crushom volt pl. az alabbi ket pasi:


[link]


[link]


egyikre sem mondanam, h tipikus nok alma jopasi, de amugy a sajat szubkulturajukban nepszeruek. (mellesleg t.r. oscar dijat is kapott azota, tehat tenyleg egy geniusz. nyilvan mar nem igy nez ki.)


persze 30 evesen mar en se feltetlenul a hosszuhaju rockerekre megyek, de tovabbra se nagyon tudom kozel erezni magamhoz a selyeminges szepfiukat. valahogy mindig zeneszek, muveszek, filmesek stb. mellett kotok ki.


kulsore volt sokfele exem: szakallas ‘favago’ modell tipus, szoke mackos alkatu babaarcu, voroshaju izomkolosszus stb.. de inkabb azt mondanam, hogy nem a ‘jopasisag’ az elso, hanem az itellektuallis kotodes, hogy mennyire vagyunk egy hullámhosszon, mennyire ertjuk meg egymast es egy olyan sraccal, aki hetkoznap is inget hord (nem feltetlen a munka miatt), fluor tomit hallgat es bugyuta amerikai filmeken szorakozik, nem sok kozos lenne bennunk (ez csak egy pelda). de amugy a vonzalom a lenyeg, pl szamomra adam driver es vincent cassel is baromi vonzo egy-egy filmben, pedig ok sem azok a tipikus helyes pasik.


ez nem azt jelenti, hogy le fogok allni egy elhizott, nalam alacsonyabb, kifejezetten csunya arcu alakkal, csak hogy amugy nem feltetlen a ‘helyespasisag’ az elso.

2021. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szeretek ilyet mondank, mert nem ismerem ezeket az embereket, tehát a karakterbe "szeretek bele". James Spader nem tudom, hogy tetszik-e, nem ismerem, de az általa játszott Alan Shore-ért odáig vagyok. Vincent D'Onofrio-t sem ismerem, Robert Goren-ként tetszik, de egy csomó filmjében gonosz, ott nem tetszik.
2021. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aki a kérdésre válaszolt, mindenkit felpontoztam :)
2021. dec. 9. 11:00
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy így a 24-es mondja nekem is van olyan, aki a szerepe miatt jött be anno. A Supernatural-ből Crowley-t alakító Mark Sheppard nekem tetszett, nem fiatalon, hanem ahogy a sorozatban volt.

Sokat számít az ember fellépése, mennyire igényes, hogyan kezeli azt, amilyen külsővel rendelkezik.

Egyébként aki nem a szimmetrikus arcú szépfiú kategória, arra sokszor rá lehet mondani, hogy sármos, esetleg férfiasabb is külsőre.

Meg van egy pasi, aki egyébként kissé ijesztő nekem, egy metál zenekar frontembere, nem is hallgatok ilyeneket, de a pasas mégis elvihetne egy körre, róla sem a szépség szó jutna eszembe.

2021. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

ja meg van ket (egymast nem ismero) noismerosom, akik pl a koreai fiukra izgulnak. szamomra teljesen erthetetlen, az ilyen sracok engem abszolut nem vonzanak, sooot.


[link]


mindkettonek volt/van mar koreai pasija is. egyebkent csinos, jo alaku, szep arcu lanyok mindketten.


23as voltam

2021. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Vincent Cassel pl. Nem jokepu, de megis annyira ahhh.
2021. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl ilyen Mike és Molly bol a Mike 😅

Mások szerint ronda ☺️Nekem meg tetszene akkor is ha nem lenne egy híresség.

2021. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Vincent Cassel, Woody Harrelson, James Woods (fiatalabb korukban persze).
2021. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!