Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Süthetek sütit neki vagy túlzás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Süthetek sütit neki vagy túlzás?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel már régóta ismerjük egymást de pár hete komolyabb érzések vannak közöttünk. Mindig csinál nekem melegszendót stb és arra gondoltam viszek neki valami sütit ha legközelebb megyek hozzá. Járni nem fogunk mert én csak 21 vagyok ő pedig 40 de jól érezzük magunkat együtt.
2021. dec. 9. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem odajárogatni hozzá túlzás, ha "járni nem fogunk mert én csak 21 vagyok ő pedig 40 de jól érezzük magunkat együtt."
2021. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha csinál neked kaját, simán belefér, hogy te is csinálj neki. Ez független a kapcsolatotok minőségétől.
2021. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Cianiddal, szacharinnal vagy ricinnel töltve?
2021. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Összejársz dugni egy apád korabeli pasival és ez zavar a legjobban? :D

Én nem vinnék. Házhoz mész felannyi idősen és azt hiszed tartozol neki a melegszendókért? Nem igazán van rendben az önértékelésed. Még azon is spórol, hogy rendeljen egy pizzát.

2021. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

4.


10-12 melegszendvics - megfelelő körettel és krémekkel történő - elkészítése kb. a pizza szintjén mozog és valamivel tartalmasabb is, úgyhogy ez a pizzás-csórós dolog nem állja meg a helyét.


A korkülönbség viszont komolyabb etikai kérdéseket vet fel "Miszter nagymenő" jellemével kapcsolatban.

2021. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

4. Én is dugtam pl. anno 22 éves srácként 40 éves nővel. Kedves volt velem, 17 és 6 éves lányai voltak. Mi ebben olyan nagy dolog?


Ha egy másik 22 évessel dugna, akkor meg azt mondanád hogy az olyan, mintha a testvérével csinálná?

2021. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha házhoz járó prostinak lenni és befeküdni egy apád korabeli hapsi alá nem túlzás, egy kis sütemény miért lenne az?
2021. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Tök mindegy, mit hordasz oda, majd kidobja miután széttetted a lábad és kirakott végre.
2021. dec. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!