Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na jo..? Lehet butasagnak fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na jo..? Lehet butasagnak fog tűnni de már régóta izgat ez mitől van

Figyelt kérdés
életem nagy szerelmével már 2 éve lesz hogy szakítottunk. 4evig voltunk egy pár. Nekem azóta családom lett. Dee... Én azt erzem folyamatosan mintha itt lenne,része lenne még az életemnek. Minden egyesnap! Mert miota külön vagyunk bizonyos időközönként mindig valahogy meg jelenik,hirtelen ad magáról pl egy találkozás, érdeklődik felőlem, lájkol néha pedig nem is ismerősöm.na mindegy nekem ő mindennap a fejembe van érzem de tenyleg hogy ő is mindig gondolom rám. Olyan mintha egy láthatatlan fonal össze kötne minket még mindig. Ezt nem tudom erthetobben elmagyarázni😔 de en ezt már nem szeretném azt se tudom szeretem e még? Eszembe jut a sok rossz amit tett vissza nem mennek hozza! De ha pedig meglátom remegek olyan mint mikor tini voltam es szerelmes.. Másnak is volt Igy? Hogy zarjam ki a gondolataimbol
2021. dec. 9. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsikém azt gondolom, hogy nem vagy túl az exen és rossz emberrel alapítottál családot, ezért sírod vissza a régit és veszel minden szart jelnek. Ezt jól eltoltad, próbálj meg a jelenre koncentrálni...
2021. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

2 éve szakítottatok,

és már családod van?

2021. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nosztalgiának hívják. Képzelem, mekkora szerelemből alapítottál családot a mostani párodddal, ha folyamatosan az exen agyalsz.
2021. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Az mi már, hogy 2 éve még együtt voltál vele, most meg már családod van? Magyarul a mostani pároddal túl gyorsan lett gyereketek. Gondolom még túl se voltál az előzőn, már összejöttél a mostanival.
2021. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már régen rossz....
2021. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen az, amikor szakítás után gyorsan felszeded az első szembejövőt.
2021. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eltűntél kérdező??
2021. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Pf, ilyen szar alapokra és ilyen hirtelen tényleg kellett családot alapítani. Biztos ez is sokáig fog tartani.
2021. dec. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!