Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fürdenek le hideg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fürdenek le hideg vízzel? Miért nem szólnak? Felnőtt férfiak és nem értenek a csaphoz

Figyelt kérdés

Nem első barátom van akit felhozok hozzám.


Nem egyszer eljátszák teljesen ugyanazt.

Letusolnak ugyan, de nem komolyan nem képesek rájönni arra hogyan lesz melegvíz. Pedog sima karoscsapról van szó.


Egyik sem szól.

Totál jéghideg vízzel képesek letusolni inkább és kijönnek jéghideg habtesttel és rezegnek mint a nyárfalevél.


És felnőtt férfiak. Akik "muchok" agresszivek vagy verekedősek vagy alfahím vagy rosazfiú tipusok, ügyeik is vannak/voltak, nalam meg szószerint átmennek egy védtelen kisgyerekbe!

Kaját nem tudnak maguknak csinálni meg sorolhatnám:D


2021. dec. 9. 20:41
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
95%
Egy mesés karrier történetét olvashattuk.
2021. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Az életben ismetkedem.

Az elsőt úgy ismertem.meg hogy bnőm járt egy sráccal és annak a haverja.


A 2.at úgy hogy melohelyen(vendeglatas)összejottem egy sráccal (akkor szabadult mikor en kimentem kulfoldre es mindketten akkor kezdtunk uj életet), de őt hamar lecsukták, de előtte a másik elkezdett értem küzdeni és kozben romlott a kaocsolat igy ossze jottem azzal, jo huzavonásan amugy, akivel később eljegyzes lett.


A mostanit ismerem kb tinikorom ota. Anno csak szexre tartottam, amit mai napig is sérelmez, hogy miért nem jartam vele. Na ma vele járok:D

2021. dec. 9. 21:08
 13/40 A kérdező kommentje:
Nem hülyék amúgy, nagyon szocializáltak, rafináltak okosak manipulativak, tenyleg csak valahogy mellettem mennek át érzékenybe, szerelmesbe, kisfiúba, vagy ilyesmi. Pedig nem vqgyok diktátor vagy ilyesmi. Csak laza nevetős barátkozós, kedves és szerelmes, nqgyon szenvedélyes típus. De ebben pontosan passzolnak hozzám.
2021. dec. 9. 21:09
 14/40 anonim ***** válasza:
84%
Ennek a kérdésnek kamunak kell lennie.
2021. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
94%
Pfu te nagyon gáz vagy kérdező
2021. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Oke gáz minden.

Nem kam. Ezek nem egy nap alatt leforgása alatt torténtek.

Nem úgy kell venni.


Csak nem értem mit bénáznak nálam. Nagy erős rafinált "férfi állatok" aztán feladja a leckét nekik egy csap. De mégcaak nem is szólnak!

Egyszerűen nem értem.

2021. dec. 9. 21:16
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira rafinált lenne, nem ültették volna le.:DD

Ha annyira erős, nem akarta volna kinyirní magát egy nő miatt.

Selejtesek ezek..akiket összeszedsz..nem erősek meg rafináltak.😃

2021. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Sajnoa az eszuket nem legális dolgokra használják. Kiaknazhatnák pedig. Legálisan is megtudnák csinalni a dolgaikat. Itt cseszik el.


A mostani legalább dolgozik is rendesen a sok egyéb dolgai mellett.


Belül érzékenyek. Hatalmas szívük van. Teljesen ellentmondásosak ilyen szempontból.

Kicsinálnak bárkit aki férfi, de a nő meg a minden, azaz őket meg a nő csinálja ki..


Nem tudom miért vonzom őket de saját kudarcomnak élem meg néha hogy lecsukták.

Exem pl akkor kezdett nagyon durván belemenni az illegalitásba mikor kezdte azt hinni hogy csalom, kezdett kikészulni, es kezdett nagyon nagyon elcsúszni, az sem érdekelte már ha lecsukják.

Kicsit rossz érzés volt hogy a kapcsolat romlásával párhuzamban csúszik el teljesen a párom.

Olyan érzés mintha nekem kellett volna tenni érte és én nem tettem érte semmit csak hagytam.


Általában én soha nem papolok nem terelek senkit utakra, en nem ez vagyok.


A mostani párom viszont erdekes amikor lenéztem egy haverját hogy uristen kikkel baratkozol, azt mondta ezért vagy te, hogy ezt mond. Olyan érzésem van, mintha valahol azt keresné bennem hogy majd értem miattam más utra tér.


Sőt. Minthq ez lenne bennük tényleg. Az exem is(aki eljegyzett),csalásrol es rendes életről álmodott velem.


Es szóval en nem vagyok megmentő...

2021. dec. 9. 21:29
 19/40 A kérdező kommentje:
* családrol és rendes életről álmodozott
2021. dec. 9. 21:32
 20/40 anonim ***** válasza:
94%
Nem unod még a kamu kérdéseidet?
2021. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!