Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fürdenek le hideg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fürdenek le hideg vízzel? Miért nem szólnak? Felnőtt férfiak és nem értenek a csaphoz

Figyelt kérdés

Nem első barátom van akit felhozok hozzám.


Nem egyszer eljátszák teljesen ugyanazt.

Letusolnak ugyan, de nem komolyan nem képesek rájönni arra hogyan lesz melegvíz. Pedog sima karoscsapról van szó.


Egyik sem szól.

Totál jéghideg vízzel képesek letusolni inkább és kijönnek jéghideg habtesttel és rezegnek mint a nyárfalevél.


És felnőtt férfiak. Akik "muchok" agresszivek vagy verekedősek vagy alfahím vagy rosazfiú tipusok, ügyeik is vannak/voltak, nalam meg szószerint átmennek egy védtelen kisgyerekbe!

Kaját nem tudnak maguknak csinálni meg sorolhatnám:D


2021. dec. 9. 20:41
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Ja az átlag állampolgárok ezeket nem értik :D


Én meg itt kozben belementem a nosztalgiába, beugrott, hogyvaznap amikor elment, es tudtam mit fog csinálni, komolyan annyit se mondtam hogy ne menjen, maradjon.

Annyit mondtam csak "Elmész? Értem."

Azután nem láttam többet.

Bevitték.


Na koszi hogy megoszthattam ha már a csapra nincs válasz :D

2021. dec. 9. 21:43
 22/40 anonim ***** válasza:
94%
A népcsoportjuk esetében a fürdés nem igazán tekinthető hagyományosnak.
2021. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem hagyd most már Lakatos, Oláh és társait, csoda hogy zuhanyoznak.
2021. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Magyarok. Az egyik kulfoldi.


Nem az aljákra kell gondolni.

2021. dec. 9. 21:46
 25/40 A kérdező kommentje:

A tyúklopókra :D


Nem az a réteg:D

2021. dec. 9. 21:46
 26/40 anonim ***** válasza:
95%
Ja, leírások szerint, mind egy észlény. Az egyik még több barátnője nevét is magára tetováltatta és te büszke vagy rá, hogy egy tetkó rajzon lenyomod az exet. Ezek után neked a csap a legnagyobb problémád. Tetováltasd magadra a használati utasítást, hátha úgy felfogják a működését.
2021. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
70%

27.


És melyik a jó, az okos, ha a magyarok a rosszak? A német, a cigány, a görög? Vagy "mind, mert a magyarok azok, bezzeg mindenki más?" Ez a gondolat ugyanolyan hibás, mint a hungaristák magyar-istenítése, csak a másik oldalról.

2021. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
27." akkora buták".😃
2021. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg nekik , hogy ne fürgyenek le

😆

2021. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Lehet tenyleg le kéne tessztelni valami cégvezetőn vagy full gazdag sikeres emberen. Aki legális meg megfelel a gyk szabványnak. mert a gyk szerint a bűnözők a hülyék.

Van is egy jóbarátom.

Habár a párom kinyírná.


Mondjuk nem is a fűrdés, de a csap le lenne tesztelve legalább.

2021. dec. 9. 22:36
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!