Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fürdenek le hideg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fürdenek le hideg vízzel? Miért nem szólnak? Felnőtt férfiak és nem értenek a csaphoz

Figyelt kérdés

Nem első barátom van akit felhozok hozzám.


Nem egyszer eljátszák teljesen ugyanazt.

Letusolnak ugyan, de nem komolyan nem képesek rájönni arra hogyan lesz melegvíz. Pedog sima karoscsapról van szó.


Egyik sem szól.

Totál jéghideg vízzel képesek letusolni inkább és kijönnek jéghideg habtesttel és rezegnek mint a nyárfalevél.


És felnőtt férfiak. Akik "muchok" agresszivek vagy verekedősek vagy alfahím vagy rosazfiú tipusok, ügyeik is vannak/voltak, nalam meg szószerint átmennek egy védtelen kisgyerekbe!

Kaját nem tudnak maguknak csinálni meg sorolhatnám:D


2021. dec. 9. 20:41
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
*de komolyan nem képesek rájönni
2021. dec. 9. 20:41
 2/40 anonim ***** válasza:
77%
Nem baj, de viszegesd csak fel őket magadhoz, meg is érdemled :)
2021. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatokat viszek csak haza nyugi;)
2021. dec. 9. 20:45
 4/40 anonim ***** válasza:
81%

Jóféléket szedsz össze...

Majd egyszer az egyik véletlenül elhinti benned a magvait aztán vár rád egy tökéletes jövő :)

2021. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Lassan mindegyiken az en nevem van tetoválva :D.ezt el se mondom a mostani barátomnak aki nonfigurativan akar alkarra tetovaltatni hogy amigy az exen is én állok de mindegy :D


Nagyon tudnak szeretni ezzel ninca gond:(

2021. dec. 9. 20:47
 6/40 A kérdező kommentje:
Mosolysmyle lett volna a vége
2021. dec. 9. 20:48
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Annyira, hogy ez hanyadik "komoly" kapcsolat is már? :D
2021. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Caak ilyen van



Az első srác öngyilkosságot kísérelt meg miattam

2-al eljegyzés is volt csak lecsukták 4 évre(bent csinaltatta a tetkot) 4 év múlva nem mentem hozzá vissza, sírva könyörgött pedig és jött ertem hogy menjek vissza(ő külföldi, nem tud magyarul)

3. van most. Aki szintén nagyon szerelmes.jelenleg el akar venni.


A közteseket nem is írom.


De gyerekkoromtol kezdve botlok olyanokba, hogy még akivel gyerekkent a homokozoban jatszottam még az is le lett ültetve felnőttként.


Ha engem felvinnének az űrbe es onnan ejtenének le a földre, ezer biztos, hogy egy ilyen kapna el. Akkor is ha egy a milliohoz az esélye.

2021. dec. 9. 21:02
 9/40 anonim ***** válasza:
95%

Mar több férfi, akik az exeid..magukra tetováltatták a neved?😃😃

Egy nő nevét, magukra varratják és csodálkozol, hogy a csapot nem tudják beállítani úgy, hogy meleg víz is legyen?

Hát ennyi ésszel, lélegezni se lehet egyszerű😃🤦‍♂️

2021. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
97%

Látom Te sem a könyvtárban ismerkedsz a fizikus szakdolgozat előtt. 😂

A 70 IQ alatti napozim-huszároktól sokkal többet ne várj.

2021. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!