Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit illik adni egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik adni egy férfinek ajándékba névnapjára? Alkoholt és édességet nem szeretnék. Középkorúról lenne szó

Figyelt kérdés
Én névnapomra ékszert kaptam tőle. Csak barátok vagyunk.
2021. dec. 10. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Te ismered, legyél már kreativ
2021. dec. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 THX84 ***** válasza:
30%
Esetleg valami hobbi barkács szerszámot.
2021. dec. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elegáns naptár, (okos)óra, toll. Valami hobbija van?
2021. dec. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Úgyis tudod, hogy egy férfi minek örül a legjobban egy nőtől, de inkább vegyél neki egy határidőnaplót. 🤷‍♂️
2021. dec. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak barátok vagytok, akkor nincs ötletem.
2021. dec. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Könyv.
2021. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Mondd h gyereket akarsz tőle aztán ha megbeszéltétek h csak vicc volt és elmult a sokkhatás akk adj neki vmi rendes meglepit
2021. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
#5 dehogy csak barátok, mondani akármit lehet, a Felnőtt párkapcsolatok témában van a kérdés. Meg barátnak nem vesz az embert ékszert, főleg nem a névnapjára.
2021. dec. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Én azt gondolom, ha Ő ékszeert adott, akkor talán többről van szó, mint barátság, de ezt nem tudhatom. Én, ha nő lennék, de nem vagyok az és a férfi barátomnak szeretnék venni valamit névnapjára, akkor egy üveg bort mindenképpen vennék. Ez olyan, mint nőknek egy csokor virág a névnapjára.

Mellé pedig, attól függ mennyire szeretnék személyesen adni! Gravírozott toll személyre szabva vagy határidőnapló. Attól is függ, mi a foglalkozása!? Mennyire vagytok közeli barátok!? Szóval, ha ismered, akkor tudod mi lenne jelképes ajándék. Szerintem, ha csak ismered, akkor anyagi téren nem kell túlzásokba esni, mert itt a szándék és az, hogy gondoltál rá, sokkal értékesebb!

2021. dec. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!